Gegužės 1 d. prekybos centras Domus Galerija nedirbs.

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

5 klaidos, kurias darome serviruodami Kalėdų stalą

×

Klaidos žinutė

  • Warning: include(/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
Vario ir indigo spalvų žaismas. Salonas SIMETRIA
Cinamono lazdelės vietoj žvakių. Salonas VOKE-III.
Subtilus Kalėdų stalas. Salonas DECOSENSE.
Minimalistinis stalo dekoravimas. Salonas SCANLINE
Elegantška mėlyna. Salonas RETROFORMA
ElegantIška mėlyna. Salonas RETROFORMA
ElegantIška mėlyna. Salonas RETROFORMA
ElegantIška mėlyna. Salonas RETROFORMA
Visada šventiška raudona. Salonas RETROFORMA
Visada šventiška raudona. Salonas RETROFORMA
Minimalistinis stalo dekoravimas. Salonas MEDIS LINE
Tom Dixon vario indų kolekcija. Salonas SIMETRIA
Subtili kalėdinė dekoracija. Salonas DECOSENSE.
Kartell šventinis stalas. Salonas SIMETRIA
2016-12-08

Siekdami paversti savo šventę tobula ir priversti svečius pasijusti lyg tikroje pasakoje, kartais nejučiomis persistengiame. Išskyrėme penkias dažniausiai daromas klaidas, kurias galima išspręsti taip, kad dekoratyviniai sprendimai netrukdytų mėgautis maistu ir buvimu drauge. Šiuo klausimu pataria Julija Zakrevskaja iš „Simetria“ salono, kuris yra įsikūręs interjero ir baldų prekybos centre „Domus galerija“, o nuotraukuose iškart išvysite, kaip ištaisyti aptariamas klaidas.


1. Kvapiosios žvakės

Jos tinka miegamajame, vonioje ar svetainėje, tačiau ten, kur ketinama užkandžiauti, šių žvakių reikėtų vengti. Priežastis akivaizdi – žvakių skleidžiami kvapai susimaišys su maisto aromatu. Kvapai skirti apetitui sužadinti, todėl nereikia kliudyti šiam procesui pašaliniais dalykais.

Žinoma, ramiai plazdanti žvakių liepsnelė padeda sukurti reikiamą atmosferą, todėl rinkitės bekvapes žvakes arba galite pasitelkti ir tiesiog cinamono lazdeles.

2. „Bokštų“ statymas

Aukštos žvakidės ir įspūdingos gėlių kompozicijos yra žavu, bet už stalo susodintai žmonių grupei kur kas svarbiau gebėti užmegzti akių kontaktą. Geriau papuoškite jomis indaują arba spintelę, o valgomajam stalui rinkitės elegantiškas plokščias vazas su kalėdinėmis dekoracijomis arba neaukštas puokšteles. Rodikliu gali būti vyno butelis arba litrinis ąsotėlis – puošmenos turėtų būti tame pačiame lygyje arba žemiau.

3. Perkrautas stalas

Įsitikinkite, kad ant stalo sudėjus indus su pagrindiniais valgiais, liks pakankamai vietos stiklinėms, taurėms, druskos ir pipirų bertuvėms, vaisių ir duonos pintinėlėms ir t. t. Įspūdingai nukrautas stalas gal ir tinka natiurmortams, tačiau sėdėti prie jo svečiams nebus itin malonu – greičiau priešingai, jie jausis suvaržyti. Taigi, jei norite, kad susirinkusieji atsipalaiduotų, naudokite mažesnes lėkštes ir nepersistenkite su dekoracijomis.

4. Žalia ir raudona

Šios spalvos asocijuojasi su Kalėdomis, tačiau esama ir daugybės kitų variantų, kaip sukurti šventinę nuotaiką. Be to, šios spalvos daugeliui jau pabodusios, norisi ko nors šviežio ir įkvepiančio.

Atraskite šiemet madingus vario, aukso, tamsiai mėlyni atspalvius. Rausvi ir tamsiai raudoni tonai atrodys subtiliau nei ryškiai raudoni, ypač, jei derinsite juos su kreminiais atspalviais. Stalą serviruokite atsižvelgdami į visos erdvės ir bendrą namų dekorą.

5. Nereikalinga pompastika

Kartais norėdami nustebinti artimuosius ir svečius išradingu dekoru, pamirštame, kad gražiausiai atrodo tai, kas paprasta, saikinga ir natūraliai jauku. Jeigu jaučiate, kad viršų ima stresas, pasistenkite pažvelgti į viską paprasčiau. Ne dekoracijų ir žėručių gausa, o keli jaukūs ir sentimentus keliantys elementai padės sukurti įsimenančią šventinę nuotaiką.


Šaltinis: Delfi

Šią idėją rasite salonuose

info@decosense.lt
+37061600516
Čia rasite rankų darbo baldų, aukščiausios kokybės audinių bei gobelenų, originalių ir autentiškų interjero detalių, tapetų.
info@retroforma.lt
(8 5) 210 1123
Didžiausias geriausių pasaulio gamintojų tapetų ir audinių pasirinkimas. Profesionalus dekoravimas tekstile. Užuolaidų, lovatiesių dizainas ir siuvimas. Baldų...
design@identia.lt
(8 5) 274 1172, +370 655 28329
SIMETRIA salonas propaguoja šiltą, humanišką modernumą už protingą kainą. Mes stengiames, kad mūsų siūlomi baldai bei šviesa pasižymėtų ne tik ir ne tiek garsių...
info@scanline.lt
+370 618 31578
Žvelgiame į dizainą kitomis akimis! Jauni, žaismingi, naujai susibūrę, bet su 10-ies metų patirtimi. Tikime ir pasitikime savo produktu, kurio garantija siekia, net 30 mėn.
vilnius@voke3.com
+370 5 230 41 41
Specializuota virtuvės baldų projektavimo, gamybos bei prekybos Uždaroji akcinė bendrovė „Vokė-III” savo veiklą pradėjo 1991 metais. Jau daugiau kaip 25 metus yra...

Susijusios interjero idėjos

Ruošdamiesi didžiosioms metų šventėms nepamirštame pasižvalgyti ir į tai, ką siūlo įvairūs dizaino namai. Dizainerės Julija Maksimova iš „Skandinaviškų interjerų“ ir Oksana Hyttel iš UAB „Interio Baltic“ pasakoja apie pagrindines šių metų šventinio dekoro tendencijas ir kaip paprastais būdais galime jas įgyvendinti savo namuose.

Kalėdų laikotarpis – tai tas metas, kai taip smagu pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir pasinerti į kitus, visai malonius šventinius iššūkius. Kaip papuošti namus Kalėdoms? Kaip serviruoti stalą Kūčių vakarui? Kokių klaidų nekartoti? Patarimai jums.