Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. prekybos centras Domus Galerija šeštadieniais dirbs iki 16 val.

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

Kepsnių sezonas atidarytas. Klausimas – o kur juos kepti?

×

Klaidos žinutė

  • Warning: include(/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
Fire Magic Aurora A790i
ODEON 32
Fire Magic Aurora A790i
Fornetto Alto
Big Green Egg
Napoleon Prestige P500
Napoleon Prestige P500
2016-06-01

Kai visą savaitę įdienojus termometro stulpelis nenusileidžia žemiau 24 laipsnių, suprantame – vasaros sezonas atidarytas. Geriausias malonumas šiltuoju metų laikotarpiu? Jaukūs ir ilgi pasisedėjimai lauke be pūkinių striukių. Į terasą išsinešame kėdes, sukviečiame draugus ir… užkuriame lauko kepsninę.

Kuo skiriasi lauko kepsninės ir kaip ją išsirinkti? Visų pirma, turite apsispręsti ir atsakyti į klausimus: kokiam būriui žmonių gaminsite, kokio skonio kepsniai jūsų mėgstamiausi, ir kokio interjero yra jūsų terasa. Pirmasis atsakymas padės nustatyti, kokio dydžio kepsninės jums prireiks, antrasis padės susiorientuoti, kokio tipo kepsninę pasirinkti, o pastarasis nurodys stilių ir spalvą. Turėdami atsakymus, vykite į Domus galerijoje esančius ARCTIC SPAS ir LĖJA salonus, kuriuose rasite jums tinkamiausio modelio kepsnines.

Jei mėgstate stipriu dūmu kvepiančią mėsą, rinkitės malkinę krosnį / rūkyklą Fornetto Alto. Šios kepsninės labiausiai tinka „rimtiems” kepėjams, kurie gali skirti daugiau laiko šiam užsiėmimui, „ieškoti” geriausios kepimo temperatūros. Įsigijus tokio tipo kepsninę, turėsite tobulo dūminio skonio kepsnius vakarienei, tačiau jų paruošimas užtruks ilgiau ir griliaus priežiūra atims daugiau laiko. Neužmirštant paskiausio klausimo apie interjerą, tai šio tipo krosnis labiausiai tiks jaukiai, kantri stiliaus terasai.

Kitas pasiūlymas – dujinės kepsninės. Šioms uždegti jums reikės propano arba natūralių dujų baliono. Pirmasis dujinis grilius atsirado 7-ajame dešimtmetyje ir tapo vienas mėgiamiausių, nes juo ne tik lengva naudotis, bet ir išgauti reikiamą kepimo temperatūrą. Dujinės kepsninės labiausiai tinka dirbančiam žmogui, kuris nori pasigaminti greitą ir skanią vakarienę po darbo ir turi didelę terasą. Šių grilių pliusai yra ne tik išgaunamas reikiamas, tikslus karštis, bet, taip pat, lengva priežiūra ir jokio vargo su malkomis. Siūlome rinktis Napoleon Prestige P500, stacionarią ODEON 32 arba įmontuojamą Fire Magic Aurora A790i kepsnines – jos puikiai įsilies į šiuolaikišką lauko interjerą.

Atskirai turėtume paminėti naujausiomis technologijomis patobulintas kepsnines. Pirmasis – keramikinis grilius „Big Green Egg” yra vienas populiariausių pasaulyje. Prie jo atsiradimo prisidėjo netgi NASA! Šis grilius skirtas ne tik kepsnių kepimui, bet ir mėsos rūkymui. Keramikinės sienelės palaiko karštį, net tada kai lauke šalta, tad ant griliaus keptos mėsos skoniu galėsite mėgauti įvairiais sezonais.

O pabaigai norime palinkėti atrasti savo kepimo stilių ir pačiupti vasarą už ūso, kol ši dar neprabėgo, nes nespėsite mirktelėti, kai vėl reikės lankstytis prie orkaitės svajojant apie grilį po atviru dangumi.

Šią idėją rasite salonuose

info@arcticspa.lt, info@kepsnines.lt
+37061236344
Siūlome unikalius kanadietiškus hidromasažo baseinus Arctic Spa, skirtus naudoti tiek viduje, tiek ir lauke ištisus metus. Taip pat, pas mus rasite pripažintą ir aukštai įvertintą visame pasaulyje keramikinę kepsninę iš JAV Big Green Egg.
domus@leja.lt
(8 5) 274 7332
Salonas LEJA – tai vieta, kur Jūs galite mėgautis angliška prabanga. LEJA didžiuojasi galėdama pristatyti garsiausių Didžiosios Britanijos  prekių...

Susijusios interjero idėjos

Atšilus orams, keliamės į lauką. Susikūrus landšafto interjerą, o namus atnaujinus vasariškomis spalvomis, pradedame galvoti apie kitą erdvę, kurioje šių metų laikotarpiu praleisime daugiau laiko. Tai – lauko terasa. Salono „Decosense“, įsikūrusio „Domus galerijoje“, vadovė Agnė Povilonytė pataria šiais metais terasą pagyvinti augalais, kad besiilsint patikėtumėte, jog esate Amazonės džiunglėse.

A.Povilonytė pabrėžia, kad šiais metais beliko tik plonytė linija, skirianti vidų ir lauką. Dažnas gamintojas tuos pačius baldus rekomenduoja naudoti tiek namuose, tiek ir terasoje...

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Slapukų politika Nesutinku Sutinku