Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. prekybos centras Domus Galerija šeštadieniais dirbs iki 16 val.

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien iki 18 val.

Susipažinkite: sodo žalia – 2017-ųjų metų spalva

×

Klaidos žinutė

  • Warning: include(/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
Salonas "Retroforma"
Pantone įrengtas Airbnb butas Londone
Salonas "Deco Home"
Salonas "Deco Home"
Salonas "Barselona living"
Salonas "Barselona living"
Salonas "Barselona living"
Salonas "Namai ir Objektai"
Pantone įrengtas Airbnb butas Londone
Pantone įrengtas Airbnb butas Londone
Pantone įrengtas Airbnb butas Londone
Pantone įrengtas Airbnb butas Londone
Pantone įrengtas Airbnb butas Londone
Salonas "Barselona Living"
Salonas "Simetria"
Salonas "Dubingiai"
Salonas "Kapri"
Salonas "VT Imperija"
Salonas "Retroforma"
Salonas "Retroforma"
2017-02-03

Kaip ir kasmet nuo pat 2000-ųjų, spalvų ekspertai „Pantone” šiemet paskelbė metų spalvą, diktuosiančią mados, grožio, kelionių bei maisto industrijų ir, žinoma, interjero tendencijas. Daugelio netikėtumui, 2016-aisiais karaliavusias kvarco rausvą ir melsvą šiais metais keičia gana intensyvi sodo žalia, vadinama Greenery.

Gaivumo pliūpsnis ir žvilgsnis į aplinką

Sodo žalumos atspalvio pasirinkimas – tai pasaulyje vyraujančių nuotaikų atspindys. Pasak „Pantone” spalvų instituto vadovės Leatrice Eiseman, Greenery simbolizuoja į modernaus gyvenimo rūpesčius nugrimzdusio žmogaus norą vėl susilieti su gamta, pasisemti gyvybinės energijos ir jaunatviškumo. Tai – naujos pradžios, atgaivos ir atsinaujinimo spalva. Jau kurį laiką plačiai naudojama urbanistikoje ir įvairaus pobūdžio dizaino sprendimuose, bet plačiai neafišuojama, pagaliau sodo žaluma visuotinai žengia priešakyje, kviesdama pažvelgti į aplinką ir fokusuotis į tvarų vartojimą.

Žaluma namuose: su kuo derinti

Kad sodo žalia pagyvins ir namų interjerą, abejoti neverta, o su kuo šį atspalvį derinti, kužda pati gamta. Gaivus geltonai žalias atspalvis puikiai derės su žemiškais rudos, rusvos ir kitais žalios spalvos tonais. Spalvinių kombinacijų galimybės itin plačios: nuo švelnios pastelės iki gilių, intensyvių ir netgi metalo atspalvių, varijuojančių nuo mėlynos iki rausvos. „Pantone” netgi ragina drąsiai derinti šiųmetę žalią su savo pozicijas užleidusiomis kvarco rožine ir ramia žydra – būtent toks, iš pirmo žvilgsnio netikėtas derinys gali tapti maloniu akį džiuginančiu spalviniu akcentu jūsų namuose.

Tarsi sodas namuose

Žaluma – tai pirmiausia augalai. Būtent jų gausa pasižymi madingiausi šių metų interjerai. Ligi lubų besistiebiančios palmės, sienomis nusidriekę vijokliai ar palubėje kabantys paparčiai – būkite išradingi namuose kurdami mini oranžeriją. Siekdami gamtai būdingos dermės, kambarines gėles sodinkite į žemiškų tonų molinius ar metalinius vazonus. Ypatingo jaukumui būsto suteiks medžio ir augalų žalumos derinys, tad nesuklysite būsto interjerą papildydami mediniu baldu – knygų lentyna, kavos staliuku ar komoda.

Sodo žalumą į namus įsileisti galite sumaniai panaudodami ir kitas interjero detales. Jos gali būti labai drąsios, pavyzdžiui, augalų motyvais, lapų raštais marginti tapetai ar baldų apmušalai. Jei visgi norisi subtilumo, interjerui pavasariško gyvumo suteiksite vos vienu ar keliais žalios spalvos akcentais – pagalvėlėmis, atsainiai ant krėslo užmestu pledu arba ant grindų patiestu minkštu kilimu, kuriuo vaikščiosite lyg žole.

Pabaigai, jei esate rimtai nusiteikę savo gyvenimą nuspalvinti žaliai, įkvėpimo ir beprotiškų idėjų galite pasisemti iš „Airbnb”, kurie suvieniję jėgas su „Pantone” Londone įrengė būstą, alsuote alsuojantį Greenery spalva. Siurrealistiškas būstas labiau primena oazę ir pasitinka medžių giraite virtusiu koridoriumi, pietauti kviečia oranžerijoje, o miegoti - miegamajame su gyva žole vietoj grindų, kurią netgi galima pjauti!

Kad ir kiek sodo žalios nuspręstumėte įsileisti į savo namų interjerą, kviečiame šio pavasariško atspalvio pasižvalgyti „Domus galerija” salonuose.

Šią idėją rasite salonuose

info@dhome.lt
+370 64521815
Salone „Deco Home“ rasite: vonios kambario įrangą, vonios ir namų aksesuarus, šviestuvus,restauruotus antikvarinius baldus, veidrodžius, vonios užuolaidas.
info@decosense.lt
+37061600516
Čia rasite rankų darbo baldų, aukščiausios kokybės audinių bei gobelenų, originalių ir autentiškų interjero detalių, tapetų.
domus@dubingiai.lt
(8 5) 274 1163
Interjero dizainerių konsultacijos.Užuolaidų modeliavimas ir siuvimas.
info@retroforma.lt
(8 5) 210 1123
Didžiausias geriausių pasaulio gamintojų tapetų ir audinių pasirinkimas. Profesionalus dekoravimas tekstile. Užuolaidų, lovatiesių dizainas ir siuvimas. Baldų...
salonas@barselonaliving.lt
+370 699 01062
Atstovaujame: SANCAL, MARSET, PUNT, DE PADOVA, LZF LAMPS, STUA, MAGIS, ALP CARPETS, BORG, EMECO, ZIRU, DELIGHTFULL ir kt. gamintojus.
info@namai-objektai.lt
85 203 0840, +370 625 57524
Britų dizainerių Farrow & Ball ir Little Greene dažų bei tapetų firminė parduotuvė. Siūlo savo pigmeto sodrumu ir spalvos gyliu neprilygstamus dažus vidaus sienoms, medžiui,...

Susijusios interjero idėjos

Kiekvienas žino posakį, jei moteris nori kažką keisti, visų pirma, pasikeičia šukuoseną. Keisdamiesi patys, keičiame ir savo aplinką, kurioje gyvename. Juk namai – mūsų atspindys. Domus galerijoje” įsikūrusių salonų atstovai išskiria ryškiausias naująsias tendencijas, kurias nesunkiai galėsite pritaikyti ir savo namuose.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Slapukų politika Nesutinku Sutinku