Šių metų birželio 23d. (penktadienį) interjero ir baldų centras „Domus Galerija“ dirbs iki 18 val. Birželio 24d. (šeštadienį) nedirbs.

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-18
Šeštadienis: Nedirbame
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

Domus Galerijoje duris atvėrė naujas interjero salonas „Privee home“

2016-04-06

Šiltas, šviesus, senovės dvasia dvelkiantis interjero stilius, turintis daugybę gerbėjų visame pasaulyje, pelno vis daugiau simpatijų ir Lietuvoje. Provanso stiliaus žavesys slypi mieluose, laiko paženklintuose daiktuose, senoviniuose balduose, šviesioje romantiškoje spalvų paletėje.

„Privee home“ siūlomas interjero stilius sudomins ne tik prancūziško interjero gerbėjus — mes savo klientus kviečiame į kelionę po jaukius namus, kuriuose darniai karaliauja Prancūzijos Provanso, Italijos Toskanos, gražių Belgijos, Olandijos, Vokietijos provincijų interjero stiliai.

Mes mylime interjerą ir norime padėti Jums padaryti savo namus jaukius ir stilingus, vieta, kur galėtumėte pailsėti, kur būtų gera gyventi.

„Privee home“ tikslas — visoje Europoje sėkmingas interjero namų prekinis ženklas, garantuojantis klientams kokybę, patogumą, originalumą.

„Privee home“ siūlomų baldų asortimentą sudarome kruopščiai analizuodami klientų poreikius ir atsižvelgdami į vyraujančias interjero naujoves pasaulyje. Ypatingą dėmesį skiriame klientų konsultavimui, baldų garantiniam aptarnavimui ir priežiūrai pasibaigus garantijos laikui. Mūsų komanda įsipareigoja kuo greičiau ir profesionaliau išpildyti visus klientų prašymus ar pasiūlymus.

Klientams siūlome prekes, kurių kokybės ir kainos santykis itin patrauklus. Tai pasiekiame nuolat kontroliuodami ir tobulindami viduje vykstančius procesus: gamybą ir aptarnavimą.

Savo klientams siūlome platų prekių asortimentą, pas mus galite įsigyti viską, ko reikia kuriant jaukius, romantiškus, išskirtinio stiliaus namus.

Apsilankykite „Privee home“ salone ir iš arčiau pasigrožėkite romantišku Provanso stiliumi.

Šią idėją rasite salonuose

admin@priveehome.com
+370 659 00 215
Šiltas, šviesus, senovės dvasia dvelkiantis interjero stilius, turintis daugybę gerbėjų visame pasaulyje, pelno vis daugiau simpatijų ir Lietuvoje. Provanso stiliaus...