Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

Kviečiame apsilankyti atsinaujinusiame SKANO baldų salone

2016-06-16

Atsinaujinome saloną "Domus Galerijoje" Vilniuje P. Lukšio g. 32, kuriame galite apžiūrėti naują "Skano" modernią kolekciją "Trevik" bei "Luis Silva" minkštus baldus iš Portugalijos. Taip pat galite susipažinti su naujomis "Skano" baldų kompozicijomis.

- Didžiuojamės galėdami pristatyti „Trevik" – naujausią „SKANO" namų baldų kategoriją. Naujoji kolekcija yra įkvėpta modernios skandinaviškos architektūros, ji atspindi ne tik konkrečias baldų formas, bet ir jų sukuriamas erdves.

- "Luis Silva" - portugalų minkštų baldų fabrikas, turintis senas baldų gamybos tradicijas. Galime pasiūlyti fotelius, sofas, sofas - lovas, kampus. Audiniai: oda, dirbtinė oda, tekstilė.

Pagrindinė estetinė kolekcijos ypatybė yra dvigubas rėmas, kuris įmontuojamas į kiekvieną kolekcijos baldą. Baldai visuomet yra padengiami fanera iš išorės ir nudažomi iš vidaus, o tarp šių dviejų elementų kraštų esanti erdvė sukuria papildomo gylio. Šių paviršių kontrastai visai kolekcijai suteikia ryškią grafinę išvaizdą.

Idėjos prekės

Kolekcija TREVIK

SKANO
1 138.00 €

Fotelis HIPNOSE

SKANO
1 943.00 €

Šią idėją rasite salonuose

vilniusdg@skano.lt
852109046
SKANO yra Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir veikiantis parduotuvių tinklas, kurio asortimente be medinių baldų yra ir įžymūs Estijos bei Portugalijos minkšti...