Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

Salonas "Eldoris" pristato BenettiMOSS plyteles su natūralia samana!

2016-06-30

Plytelės su natūralia samana – puiki alternatyva tiems, kurie nori į savo namus įnešti dalelę natūralios gamtos, ypač, kai tai naujausias „mados klyksmas“. Galimos 9 spalvos, dydis: 90x90 cm, samanos turi saugų pagrindą iš aliuminio, kurį iškart galima tvirtinti prie sienos.

Šioms plytelėms net nebūtina natūrali dienos šviesa, jų nereikia laistyti, todėl tai itin patogu. Vienintelis reikalavimas, jog patalpoje, kurioje naudojamos plytelės su natūralia samana, būtų ne mažiau 50proc. drėgmės ir šalia nebūtų degių paviršių. Joms net nebūtini tiesioginiai saulės spinduliai – užtenka drėgmės iš oro. Kadangi tai natūralus produktas, galimas nežymus spalvos tono pasikeitimas.

Be namų erdvės, BenettiMOSS idealiai tinka komercinėse patalpose, sveikatos priežiūros, bei sveikatingumo centruose, biuruose ir viešbučiuose.

Idėjos prekės

Šią idėją rasite salonuose

eldoris@eldoris.lt
+37065565377
Bendrovė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba vonios kambario įranga, keraminėmis ir akmens masės plytelėmis. Taip pat prekiaujame dekoratyviniais akmenimis, klinkeriu bei marmuru.