Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

VESIDA stumdomoms durims suteiktas prestižinis įvertinimas

2016-06-03

Interjero žurnalo Interjeras.lt vertinimo komisija suteikė „Interjeras.lt rekomenduoja“ įvertinimą išskirtinėms VESIDA stumdomųjų durų sistemoms. „Interjeras.lt rekomenduoja“ įvertinimas suteikiamas kokybiškiems gaminiams, kurie pasižymi, geru dizainu, vartojimo patogumu ir ergonomiškumu bei draugiškumu aplinkai.

Interjeras.lt rekomenduoja šias VESIDA stumdomųjų durų sistemas:
- VESIDA 5/S1200 kuri pasižymi ypač siauru aliuminio rėmeliu dažytu bronzine, sidabro ar – pagal pageidavimą – balta ir juoda spalvomis. Pats rėmelis yra ypač plonas. Nepaisant to, jis yra labai tvirtas, todėl šis modelis puikiai tiks ne tik spintai ar drabužinei, sistema taip pat naudojama, kai reikia įrengti slankiąją pertvarą būsto erdvėms atskirti.
- VESIDA 6B - prabangi klasikinė berėmė stumdomųjų durų sistema. Šiai sistemai sukurtas frezavimo raštas – puikus klasikinio, provanso stiliaus akcentas. Galima pasirinkti labiausiai prie interjero derančią stumdomųjų durų spalvą iš plačios spalvų paletės ir matinį arba blizgų paviršių.
- VESIDA 6/C42 - elegantiškas aliuminio ir medžio derinys, kuris interjerui suteikia jaukumo ir žavesio. Ši sistema yra šiuolaikiška klasikinio stumdomų durų rėmo interpretacija. Konstrukcijos tvirtumą užtikrina šiai sistemai sukurtas aliuminio rėmas, kuris yra paslėptas stumdomų durų viduje. Medinis 75 mm pločio stumdomųjų durų rėmas gali būti pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės, dažytos plokštės arba padengtas natūraliu medžio lukštu.

Šias stumdomųjų durų sistemas išbandyti galite VESIDA salone Spintų pasaulis, kurį rasite prekybos centro Domus galerija pirmajame aukšte.

Šią idėją rasite salonuose

luksio@vesida.lt
(8 5) 274 1125
VESIDA – lyderė tarp spintų ir pertvarų su stumdomomis durimis gamintojų Lietuvoje, turinti didžiulę patirtį projektuojant, gaminant ir montuojant stumdomąsias...