Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. prekybos centras Domus Galerija šeštadieniais dirbs iki 16 val.

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien iki 18 val.

„Vilniaus Parketo“ rubrika Parketas ir Tapetas pristato naujas tapetų kolekcijas

×

Klaidos žinutė

  • Warning: include(/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
2016-02-24

Parketas ir Tapetas pristato naujas tapetų kolekcijas, atspindinčias šviežiausias spalvų ir dizaino tendencijas.

Borastapeter kolekcija „Wonderland“ – tai stebuklingas švedų dizainerės Hanna Werning pasaulis, užpildytas itin originaliais miško motyvais bei įmantrių raštų gausybe. Įženkite į stebuklingą pasakų pasaulį – ten, kur niekada nesibaigia istorijos, kur spalvos ir raštai sukuria magišką, neįtikėtiną fantazijų pasaulį, kuris nenustoja stebinti. Dizainerė ir iliustratorė Hanna Werning sukuria naujuosius Borastapeter vaizdus ir dar kartą intuityviai išlieja savo talentą ant tapetų paviršiaus. Wonderland tai kolekcija, kur kiekvienas raštas turi savo istoriją, kurią reikia atrasti.

Konceptualių skandinaviškų tapetų gamintojai pristato net dvi naujas kolekcijas - Front ir Jaime Hayon.

Front kolekcija - vienų iš geriausių bei žymiausių Švedijos dizainerių- "the Front" komandos darbas. Kūrėjai, išbandę daugybę tapetų raštų variacijų, rado formas, kurios yra pakankamai diskretiškos išlikti fone kaip tapetai, tačiau taip pat iškilti kaip užuominą į erdvinį vaizdą. Ši Eco kolekcija siūlo unikalų būdą pakeisti sienų charakterį jūsų namuose, susideda iš baltame paviršiuje pateiktų eskizuotų raštų ir šešėlių, kurie sukuria gylio ir struktūrų iliuzijas.

Eco kolekcija Jamie Hayon - ispanų dizainerio kolekcija, kuri siekia panaikinti ribą, skiriančią meną ir interjero dizainą. Jaime kurdamas šią kolekciją sugrįžo prie savo dizaino ir piešimo pagrindų: pagrindinių taškelių, linijų, apskritimų elementų. Dizaineris stengėsi supaprastinti grafinius raštus ir atkreipti dėmesį į tai kaip mes naudojame tapetus - jų dydį, spalvą, kombinacijas ir tai kaip juos klijuojame. Taip dizaineriui pavyko sukurti dizainus, kurie sujungia charakterį ir diskretiškumą. Šios kolekcijos tapetai suteiks kambariui abu: tapatybę ir asmenybę.

Charizmatiškieji tapetų „Anthology“ kūrėjai pristato savo naujausią darbą – „Anthology IV“. Tai abstraktaus dizaino tapetų kolekcija, kurią įkvėpė austų audinių konstrukcijos bei rekonstrukcijos, mikroskopinės siūlų, klosčių ir popieriaus struktūrų detalės. Anthology IV tapetai kaip visada spinduliuoja tekstūrų gausa - blizgiais paviršiais, sudėtiniais reljefiniais elementais bei rafinuotais rafinuotų metalų bei mineralų potėpiais.

Apsilankykite „Vilniaus Parketas“ salone ir susipažinkite su naujausiomis dizaino tendencijomis bei spalvomis.

Šią idėją rasite salonuose

vida.vazneliene@parquet.lt
+370 5 2753108
Kompanijos „Vilkonda“ istorija siekia 1991 metus, kuomet apleistuose gamybiniuose pastatuose, Vilniaus pakraštyje, įkuriama pirmoji parketo...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Slapukų politika Nesutinku Sutinku