Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: Nedirbame
Sekmadienis: Nedirbame
Šiandien nuo 10 val.

2DI grindų aksesuarai

Klojant grindis netikėtai susiduriame su problemomis, apie kurias net nebūtume pagalvoję. Tai grindų dangos užbaigimas, sujungimas, tarpų uždengimas, grindjuosčių parinkimas ir pan. Dabar nebereikia laužyti galvos, gaišti daug laiko, ieškant bei derinant įvairius priedus prie pasirinktų grindų.

„Grindų Aksesuarai“ parduotuvėje rasite plačiausią kokybiškų priedų, profilių ir grindjuosčių asortimentą Jūsų grindų įrengimui. Ilgaamžiški pačių žinomiausių gamintojų ir išskirtinai aukštos kokybės priedai tarnaus Jums ir Jūsų grindims. Tereikia pasitelkti fantaziją – įvairių matmenų ir spalvų sujungimo profiliai; įvairių aukščių užbaigimo profiliai; metalinės, MDF ir faneruotos grindjuostės; slenkstukai, laiptų užbaigimai, durų atmušėjai ir kita. Gaminiai yra iš anuodoto aliuminio ir žalvario. Galima rinktis iš įvairių elegantiškų metalo spalvų ir medžio imitacijos. Daug įvairių pritaikymo būdų! Profilius galima pritaikyti buitinėse ir visuomeninėse patalpose. Daugybė pavyzdžių.

Išsirinkite grindis, o mes Jums išrinksime tinkamus priedus!

Žinomiausi pasaulyje prekiniai ženklai: Kueberit (vokiečių kokybė!), grindjuostės Pedross (Italija), grindų įrengimo tradicijos – QuickStep (Belgija).

Salone teikiamos paslaugos: nemokamas prekių pristatymas, grindų/grindjuosčių sąmata.

grindys@2di.lt
+370 5 204 1563

Salono prekės

Durų laikiklis

2DI grindų aksesuarai

STEP CLIP

2DI grindų aksesuarai

Profilis 291

2DI grindų aksesuarai

Profilis PPS Champion 288

2DI grindų aksesuarai

Profilis FCS 788

2DI grindų aksesuarai

Metalinė grindjuostė 930

2DI grindų aksesuarai

Metalinė grindjuostė 945 U

2DI grindų aksesuarai

Metalinė grindjuostė 935

2DI grindų aksesuarai

Pirmas aukštas

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku