Prekybos centras gruodžio 24 d., 25 d. ir 26 d., sausio 01 d. prekybos centras nedirbs, o gruodžio 31 d. dirbs sutrumpintu grafiku iki 17 val.

Working hours

Monday: 10-19
Tuesday: 10-19
Wednesday: 10-19
Thursday: 10-19
Friday: 10-19
Saturday: 10-18
Sunday: -
Today until 19

Interior designer tips: the terrace - like the Amazon jungle

2016-05-24

Atšilus orams, keliamės į lauką. Susikūrus landšafto interjerą, o namus atnaujinus vasariškomis spalvomis, pradedame galvoti apie kitą erdvę, kurioje šių metų laikotarpiu praleisime daugiau laiko. Tai – lauko terasa. Salono „Decosense“, įsikūrusio „Domus galerijoje“, vadovė Agnė Povilonytė pataria šiais metais terasą pagyvinti augalais, kad besiilsint patikėtumėte, jog esate Amazonės džiunglėse.

A.Povilonytė pabrėžia, kad šiais metais beliko tik plonytė linija, skirianti vidų ir lauką. Dažnas gamintojas tuos pačius baldus rekomenduoja naudoti tiek namuose, tiek ir terasoje. Vasariško stiliaus namuose rasite pintus, šviesių spalvų, arba medinius, lengvų konstrukcijų baldus, kurie prigis ir lauko terasoje, ir ežero pakrantėje.

Amazonė derinama su minimalizmu

Salono vadovė išskiria tris pagrindinius apsektus, kurie padės sukurti stilingą terasą. Tai – amazonė, natūralumas ir apšvietimas.

„Stilingoje terasoje turėtumėte sujungti minimalistinio dizaino baldus ir tikrą amazonę. Baldai iš natūralių medžiagų – vytelių, ratano arba medžio – puikiai derės augalų oazėje. Norint sukurti dar didesnį jaukumą, siūlome naudoti lauko šviestuvus, arba išskirtinio dizaino šildytuvus, kurie, taip pat, skleidžia malonią šviesą“,- pataria dizainerė.

Terasoje – augalų „siena“

Paklausta, kokie daiktai yra būtini terasoje, „Decosense“ vadovė atsako, kad tai yra patogus krėslas, dekoratyvinės užuolaidos ar skėtis ir, be abejonės, daugybė augalų.

Kalbant apie augalus, A. Povilonytė dažnai susiduria su klientų klausimais, kaip derinti žalumą ir baldus vienoje erdvėje. Reikėtų prisiminti, kad augalai, taip pat, gali atlikti „sienų“ paskirtį – jie dažniausiai naudojami norint suformuoti tam tikrą zoną: pavyzdžiui, atskiriant poilsio zoną nuo valgomojo ar formuojant atskirą baseino plotą. Norint sukurti žaliąją oazę, Agnė pataria drąsiai dekoruoti sienas svyrančiais augalais.

Egzotika alsuoja raudonais ir rožiniais atspalviais

Madingų spalvų paletė diktuoja dvejopą stilių. Vieni atspalviai tiks prabangiam, kiti – paprastam, vasariškam interjerui. Norint sukurti egzotišką, ryškų lauko interjerą, naudokite aukso ir raudonos atspalvius. Siekiant sukurti vėjavaikišką paplūdimio įspūdį, Agnė Povilonytė siūlo naudoti ypač madingą šviesiai rožinę spalvą, taip pat, samaninius ir pilkus tonus.

Interjero dizainerė pataria, kuriant lauko terasos interjerą pasižvalgyti po garsių gamintojų Vincent Sheppard, Kettal svetaines ir taip pasisemti idėjų bei įkvėpimo.

Idėjos prekės

Couch LANDSCAPE

DECOSENSE
4 286.38 €

Outdoor swings MAIA

DECOSENSE
2 664.50 €

Outdoor vase ZIGZAG

DECOSENSE
1 013.67 €

Outdoor fireplace ZIGZAG

DECOSENSE
2 085.26 €

Šią idėją rasite salonuose

info@decosense.lt
+37061600516

House of interior “Decosense” represents world famous Belgian, English, Spanish, Dutch companies. You will find handmade furniture, fabrics and tapestries, original and authentic interior details of the highest quality here.

Susijusios interjero idėjos

Vasarą, atostogaudami sodyboje, daugiausia laiko praleidžiame lauke, todėl labai svarbu stilingai ir jaukiai įsirengti sodo aplinką. Ryškiaspalviai lauko baldai ir dekoro detalės suteiks jūsų kiemui išskirtinumo ir sukurs puikią vasarišką nuotaiką. Šiame įraše pasidalinsime idėjomis, kaip ryškiomis spalvomis dekoruoti sodą....
Taip ilgai lauktas šiltasis metų sezonas jau visai čia pat! Žiemą naudotus daiktus, drabužius slepiame giliai spintose ir vis daugiau laiko pradedame praleisti lauke. Todėl tiems, kurie turi terasą, nuosavą kiemą ar sodybą, atėjo pats tinkamiausias laikas pradėti rūpintis eksterjero ir lauko baldų atnaujinimu.  ...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku