Working hours

Monday: 10-19
Tuesday: 10-19
Wednesday: 10-19
Thursday: 10-19
Friday: 10-19
Saturday: 10-18
Sunday: -
Today from 10

Mirror - A home reflection and accent of interior

salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
2016-07-26

Jei namai – tai jūsų gyvenimo atspindys, pačius namus geriausiai reflektuoja... veidrodis! Jis gali atspindėti sodą, smagiausias jūsų gyvenimo namie akimirkas ir pačius jus. Be šio puikaus sugebėjimo, veidrodis gali kurti ir iliuzijas, bet, žinoma, tik teigiamas. Namie veidrodis atspindės šviesą ir užpildys jūsų erdvę saule, taip pat, išplės kambarį. Perskaitykite patarimus ir išsirinkite vietas, kuriose veidrodžiai atspindėtų gražiausią jūsų būsto pusę.

Veidrodis – akcentas. Veidrodis gali tapti puikiu kambario akcentu. Jis nebūtinai turi būti milžiniškas – netgi nedidelis veidrodis su storais rėmais atkreips užklydusių svečių dėmesį.

Veidrodis – drama. Lubas siekiantis veidrodis - tikras pareiškimas! Nedideliam kambariui jis atneša dramatišką efektą, kurio negali sukurti jokia kita interjero detalė.

Veidrodis – meno kūrinys. Veidrodis tai ne tik daiktas, kuris parodo jūsų, besivalančių dantis, atspindį. Jis gali tapti ir meno kūriniu. Skirtingų formų ir dydžių veidrodžius grupuokite kartu ir kurkite savo kompoziciją. Kad išvengtumte dažnai pasitaikančių stiliaus klaidų, siūlome nekabini galybės mažų veidrodėlių ant didelės sienos.

Veidrodžiai prieškambariuose. Nors veidrodžiai yra universalūs ir juos galime kabinti visur, interjero dizaineriai rekomenduoja juos naudoti tose vietose, kur dienos šviesa dingsta, kaip pvz. koridoriuose, prieškambariuose, holuose ir net valgomuosiuose. Priderinkite keletą žvakių, meno dirbinių, originalią lempą ir gausite unikalų ansamblį.

Veidrodis – specialieji efektai. Kai kurie interjero dizaineriai mano, kad derinant veidrodžius - jokios taisyklės neegzistuoja. Visgi, turėkite omenyje, kad ši detalė gali ne tik pagerinti, bet ir pabloginti interjero dizainą. Veidrodis gali sukurti „specialiuosius efektus”, atspindint tam tikrą spalvą ar vaizdą, tad pamėginkite jį pastatyti prieš savo sukurtą kompziciją arba paveikslą - gal to jūsų kambariui tik ir tetrūko?

Veidrodis – sodas viduje. Norite lauką perkelti į vidų? Papraščiausiai pastatykite sienos dydžio veidrodį priešais stiklines duris, kurios veda į sodą.

Veidrodis atspindi ir jus, ir jūsų namus, tad pagalvokite, ką norite parodyti labiausiai. O tada beliks priešais tai pastatyti veidrodį. :)

Idėjos prekės

Mirror ADNET

SKANDINAVIŠKI INTERJERAI
From 655.00 €

Veidrodis MATCH

INTERIO
601.25 €

Mirror ALL SAINTS

MURESTA
800.00 €

Wall mirror

JAUKUMAS
From 198.00 €

Wall mirror

JAUKUMAS
From 112.00 €

Mirror PLEASURE

INTERIO
634.84 €

Šią idėją rasite salonuose

domus@senso.lt
(8 5) 268 3330
Senso – vonios kambario įrangos salonas, perteikiantis progresyvaus dizaino ir techninės minties galimybes. Lietuvoje esame vieninteliai oficialūs tokių firmų kaip Jacuzzi, Devon & Devon, Gessi...
domus@casabella.lt
+370 615 17904

Modern design and exclusive classic furniture hand made in Italy.

domus@leja.lt
(8 5) 274 7332
The LEJA store is a place where you can enjoy the luxury of Great Britain style.  LEJA  is proud to be able to present furniture of the most famous British firms “Wade”, ...

Susijusios interjero idėjos

Veidrodis gali tapti ne tik praktišku daiktu, bet ir puikiu jūsų namų aksesuaru. Kokius veidrodžius rinktis savo namų interjerui – skaitykite šiame blogo įraše....
Be to, kad yra naudojami praktiškai, veidrodžiai yra nuostabi interjero detalė. Dėl savo formų, dydžių ir stilių įvairovės jie gali suteikti kambariui didesnės erdvės pojūtį, žavingo blizgesio, elegancijos ir akį traukiančio individualumo. Dalinamės idėjomis, kaip veidrodžių pagalba paįvairinti namų interjerą. ...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku