Prekybos centras Birželio 24d. nedirbs

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: -
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: Nedirbame
Šiandien nuo 10 val.

Apie vieną įtakingiausių dizainerių Konstantin Grcic, kurio darbų galima rasti „Domus galerijoje"

SALONAS BARSELONA LIVING, kėdė CHAIR ONE
SIMETRIA, šviestuvas MAYDAY
Konstantin Grcic
SIMETRIA, šviestuvas MAYDAY
SIMETRIA, šviestuvas OK
SALONAS BARSELONA LIVING, Chair One (su betonine baze) - dar viena Konstantin Grcic, 2004 m. sukurta kėdė priklausanti Chair One kėdžių kolekcijai.
SALONAS BARSELONA LIVING, 2009 metais dizainerio Konstantin Grcic sukurta ypatingai moderni kolekcija 360° puikiai tinka sukurti patogią darbo vietą tiek biure, tiek namuose.
SALONAS BARSELONA LIVING, Garsiosios Konstantin Grcic kolekcijos pusbario ir baro kėdė Stool_One buvo sukurta 2006 m.
SALONAS BARSELONA LIVING, kėdė TOM
VONIOS DIZAINO NAMAI, kolekcija VAL
VONIOS DIZAINO NAMAI, kolekcija VAL
VONIOS DIZAINO NAMAI, kolekcija VAL
VONIOS DIZAINO NAMAI, kolekcija VAL
VONIOS DIZAINO NAMAI, kolekcija VAL
VONIOS DIZAINO NAMAI, kolekcija VAL
2016-01-29

Vokiečių dizaineris Konstantin Grcic mokėsi būti staliumi, tik kaip sako žurnalistas David Coggins, ne kiekvienas stalius turi galimybę įgyvendinti revoliucines idėjas. O būtent tai Konstantin Grcic ir pavyko padaryti per savo karjeros metus. Didžiuojamės, kad „Domus galerijos“ salonuose galima rasti šio pasaulyje pripažinto ir galybę apdovanojimų nusinešusio dizainerio kūrinių.

Konstantin Grcic kūrybinis kelias prasidėjo Anglijoje. Apsisprendimą iš staliaus tapti dizaineriu nulėmė žymaus italų dizainerio Achille Castiglioni parodos katalogas, kurį jam iš Vienos atsiuntė sesuo. Pasak K. Grcic, gyvenime ne tik svarbu rasti veiklą, kuri tave domina, bet ir savo idealą – autoritetą. Castiglioni dėka Konstantinas suprato, kad nori tapti dizaineriu. Ilgai laukti nereikėjo, K. Grcic greitai atrado savo išskirtinį, inovatyvų stilių, kuris ir yra jo varomoji jėga tarptautinėje dizaino scenoje.

Jo darbai meistriškai apjungia industrinę estetiką ir eksperimentinius, meno elementus, o tokie kūriniai kaip „Chair one“ ar „Mayday“ šviestuvas pasaulyje yra laikomi dizaino klasika.

Dizaineris atvirauja, kad šviestuvas „Mayday“ - buvo esminis jo karjeros taškas. Šį darbą jis sukūrė iš asmeninių paskatų, kadangi pats labai norėjo patogaus šviestuvo. Sulauktas įvertinimas iš aplinkinių jam, kaip jaunam dizaineriui, suteikė daug pasitikėjimo savimi, nuo to laiko jis labiau pasikliovė savo sprendimais ir intuicija. Labiausiai jo karjerą į priekį pastūmėjo „Chair one“, kuri buvo ilgų ieškojimų ir eksperimentų rezultatas, išgarsinęs jį visame pasaulyje.

Šiandien Grcic dirba daugeliui pasaulyje gerai pripažintų kompanijų. Naudodamas ir tyrinėdamas įvairiausias medžiagas, technologijas ir gamybos procesus, jis atranda daug stebinančių sprendimų, kurie griauna nusistovėjusias klišes, kuria naujos ir nematytos estetikos pojūtį.

Kviečiame užsukti į saloną „Vonios dizaino namai“, kur galite susipažinti su Konstantin Grcic kurta kolekcija VAL, kurioje išvysite architektūriškas formas, ypač plonus kraštelius ir briaunas drauge su puikiu paviršiumi.

Salone „Barselona Living“ rasite dizainerio kurtą netikėtų formų, kintančio aukščio pusbario/baro kėdę TOM, garsiąją CHAIR ONE ir kitas šios kolekcijos kėdes.

Ir, žinoma, „Simetria“ salone turite unikalią galimybę gyvai išvysti žymujį MAYDAY šviestuvą.


Idėjos prekės

Kolekcija VAL (LAUFEN)

VONIOS DIZAINO NAMAI
Nuo 122.00 €

Šviestuvas MAY DAY (FLOS)

SIMETRIA
102.00 €

Baro kėdė STOOL ONE

BARSELONA LIVING

Šią idėją rasite salonuose

vdn@muresta.lt
+370 699 67823
„Vonios dizaino namai“ atstovauja aukštos kokybės Vakarų Europos gamintojų vonios kambario įrangą, kurią pristato žinomiausi šių dienų...
salonas@barselonaliving.lt
+370 699 01062
Atstovaujame: SANCAL, MARSET, PUNT, DE PADOVA, LZF LAMPS, STUA, MAGIS, ALP CARPETS, BORG, EMECO, ZIRU, DELIGHTFULL ir kt. gamintojus.
design@identia.lt
(8 5) 274 1172, +370 655 28329
SIMETRIA salonas propaguoja šiltą, humanišką modernumą už protingą kainą. Mes stengiames, kad mūsų siūlomi baldai bei šviesa pasižymėtų ne tik...

Susijusios interjero idėjos

Praėjusiais metais tarptautinėje interjero dizaino parodoje „Maison&Objet” kaip ir kasmet buvo išrinktas vienas įtakingiausių dizainerių pasaulyje, šį kartą garbė atiteko britui Tomui Dixon. Jo darbai eksponuojami Niujorko MOMA, Londono Viktorijos ir Alberto muziejuose, Paryžiaus Pompidou Centre, už didelį indėlį dizainui jam suteiktas Britanijos ordinas, garsieji Tomo Dixon šviestuvai puošia Sidnėjaus operos namus - retas savamokslis galėtų pasigirti tokiais pasiekimais.

Didžiuojamės, kad šio išskirtinio dizainerio darbus galima pamatyti ir įsigyti „Domus galerijoje“ įsikūrusiame...

Visiems besidomintiems interjero dizainu turėtų būti girdėtas „Designers Guild“ vardas. Tai dizainerės Tricia Guild kompanija, kurianti baldus, audinius, tapetus, kilimus, namų tekstilę, patalynę, rankšluosčius, aromatus bei knygas apie interjerą. ...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku