Prekybos centras Birželio 24d. nedirbs

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: Nedirbame
Šiandien nuo 10 val.

Lauko terasų tendencijos

"Decosense"
"Decosense"
"Simetria"
"Simetria"
2020-05-11

Turite terasą ir nežinote, kaip ją įsirengti arba atnaujinti? Domus galerija ambasadorius ir dizaineris Artūras Akstinas Art'as dalinasi šių metų dizaino tendencijomis, ieškant baldų, apšvietimo ir kitų akcentinių detalių lauko terasos įrengimui.

BALDŲ MEDŽIAGOS
Pinta virvė šiais metais yra TOP medžiaga, kuri naudojama baldų dizaine. Šiais metais praktiškai visi lauko baldų gamintojai, kurdami baldus, naudoja rankomis pintas virves sėdimosioms dalims, atlošams ar akcentinėms detalėms. Virvės dominuoja tiek ramių, tiek ryškesnių spalvų tonų. Audiniai atsparūs vandeniui ir oro permainoms. Karkasinėms dalims naudojamas nerūdijantis plienas ar metalas dažytas specialiais dažais. Visi baldai kuriami didelį dėmesį skiriant ilgaamžiškumui ir tvarumui.

PATOGUMO BALANSAS SU DIZAINO ESTETIKA
Terasos interjero dizaino tendencijos atsispindi kolorite, medžiagų panaudojime ir dizaine. Tačiau vienas vizualiai nematomas faktorius - komfortas naudotis sukurtu interjeru ir jame esančiais baldais. Kiekvienas baldų gamintojas siekia, kad jums būtų patogu, nes jei bus tik gražu - nebus harmoningos interjero visumos ir taps paviršutiniška. Interjero kūrimas yra apie harmoniją tarp estetikos ir funkcionalumo.

APŠVIETIMAS PAGRINDINIS JAUKUMO AKCENTAS
Vienas iš terasos jaukumą kuriančių elementų - šviesa. Apšvietimas terasoje šiais metais yra ypatingai stipriai akcentuojamas. Siūlyčiau naudoti dalį šviestuvų, kurie vietos nekeis, o dalį apšvietimo - kilnojamus, kraunamas saulės baterijomis. Šie du skirtingi tipai leis apšvietimą pritaikyti pagal jūsų turimą terasos interjerą.

Renkantis baldus svarbu, kiek dažnai naudositės jais terasoje. Susikurkite ryškią, apstatytą tvariais baldais, papildytą įvairių šviestuvų dizaino pasirinkimų ir svarbiausia – patogią ir funkcionalią erdvę, kurioje mėgausitės grynu oru ir jaukiais vakarais lauke.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku