Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

Salone QUICK-STEP GRINDYS nuolaidos vinilinėms grindims

Quick-Step vinilinės grindys iš PULSE kolekcijos yra plačios lentos, atitinkančios medžio struktūrą ir grublėtą paviršių. Ypač ilgos ir ypač plačios lentos leidžia sukurti daugybę raštų variacijų, kurios suteikia natūralių medienos grindų įspūdį, o tekstūra užtikrina autentišką tikro medžio išvaizdą ir pojūtį. Lentos su V formos grioveliais sukuria erdvės perspektyvą ir paryškina autentišką lentų vaizdą. Tai grindų dangos linija, kurioje sėkmingai suderinta natūralaus medžio išvaizda su praktiniais sintetinės dangos privalumais. Livyn grindys sukuria jaukią ir šiltą atmosferą, jomis gera vaikščioti basomis. Be to, jų išskirtinės garsą sugeriančios savybės leidžia mėgautis namų tyla ir ramybe.

Quick-Step vinilinės grindys gali būti klijuojamos (Glue) arba su patentuota ,,Uniclic Multifit for Livyn“ užrakto sistema (Click):

„Pulse Glue+“ (33 KLASĖ) – 32,95 Eur/m2, kodas PUGP40106

„Pulse Click+“ su patentuota ,,Uniclic Multifit for Livyn“ užrakto sistema (33 KLASĖ) – 40,95 Eur/m2, kodas PUCP40106

„Pulse Click“ su patentuota ,,Uniclic Multifit for Livyn“ užrakto sistema (32 KLASĖ) – 37,95 Eur/m2, kodas PUCL40106

Quick-Step vinilinės grindys Livyn – tai komfortiška, natūraliai atrodanti, maloni vaikščioti danga, turinti visus praktinius sintetinės dangos privalumus – atspari įbrėžimams, tyli ir šilta vaikščioti tinka šildomoms grindims.  Būtent ši grindų danga yra puikus plytelių pakaitalas.  100 % nepraleidžianti vandens. Livyn išsiskiria iš kitų dangų savo stilingu dizainu, lentas imituojančia išvaizda bei smūgiams atspariu paviršiumi.

Akcija galioja iki: 
2018-05-05
Šią akciją rasite salone: 
quick-step@parquet.lt
8 5 204 1563
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Slapukų politika Nesutinku Sutinku