Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

SKANO salone visiems baldams iš ekspozicijos -10%

Visiems baldams iš ekspozicijos -10%
Visiems baldams iš ekspozicijos -10%
Visiems baldams iš ekspozicijos -10%
Visiems baldams iš ekspozicijos -10%
Visiems baldams iš ekspozicijos -10%

Skano rekomenduoja kaip į namus atnešti švelnų estetišką dizainą kartu ir su minkštais baldais, kurie gaminami iš plataus gobeleno, natūralios odos asortimento ir įvairiausių atspalvių. Baldų kojelės ir detalės gaminamos iš beržo medienos, kurių spalvų gama taip pat yra plati, pritaikoma kiekvienu individualiu atveju. Detalės yra dažomos ar beicuojamos ir lakuojamos. 

Geriausias SKANO klasikinio stiliaus pavyzdys yra SKANO CLASSIC baldų serija, kurios senesnis nei šimto metų dizainas suteikia galimybes įrengti bibliotekas, namų biurus, valgomąjį, miegamąjį ir vaikų kambarius kokybiškais rankų darbo mediniais baldais. Šios serijos nesenstantis dizainas yra patobulintas šiuolaikiniu funkcionalumu. SKANO CLASSIC baldų seriją sudaro beveik šimtas įvairių gaminių. Mažmeninėje prekyboje SKANO prekės ženklas simbolizuoja šiaurietišką kokybę ir patikimumą. 

VILLINKI baldai - vitrinos su stiklais / indaujos. Gaminant "Villinki" baldų seriją, susijungė tradicinių baldų gamintojų meistriškumas ir šiuolaikinės technologijos. Šie įgūdžiai užtikrina pirmos klasės baldų kokybę. Lengvai derinami su "Villinki" baldais lengva apstatyti namus pagal kintančius porekius. Derinant baldų serijos modelius, galima sukurti visumą, kurią itin paprastą pakeisti ar papildyti. Baldai tiekiami jau pagaminti, juos galima lengvai pritaisyti vieną ant kito ar vieną šalia kito. Dėl tvirtų konstrukcijų, spinteles galima tvirtinti ir ant sienos, pridedant tik pagrindo plokštę. Natūraliai puošnūs "Villinki" baldai yra gaminami iš patvarios beržo medienos. Baldai yra nudažyti arba beicuoti ir nulakuoti. Visos paviršiaus apdorojimo priemonės yra vandens pagrindu.


Akcija galioja iki: 
2019-07-31
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku