Darbo laikas

Pirmadienis: 10-18
Antradienis: 10-18
Trečiadienis: 10-18
Ketvirtadienis: 10-18
Penktadienis: 10-18
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

SKANO salone visiems baldų užsakymams -25%

19-jo amžiaus meistrų ir šimto metų senumo dizaino tradicijas šiandien tęsia Skano Classic baldų serija. Šių elegantiškų ir praktiškų knygų lentynų gamyba prasidėjo 1994 m.

Stalių meistriškumo dėka Skano Classic baldų serija šiandien yra naudojama ne tik namų biuruose ir bibliotekose, bet ir plačiau. Ji yra įvairiai naudojama svetainėse, valgomuosiuose, vaikų kambariuose ir prieškambariuose. Tuo tikslu buvo sukurti nauji elementai, tenkinantys šiuolaikinius poreikius. 

Skano Classic gaminių serijos pagrindiniai elementai yra lentynos, iš kurių galima sumodeliuoti įvairias lentynų konstrukcijas. Kolekcijai be lentynų sistemos priklauso rašomieji stalai, sukiojamos knygų lentynos, žurnaliniai staliukai, kėdės, valgomojo kambario stalai ir kėdės, spintos su roletais ir drabužių kabyklos - iš viso daugiau nei 80 skirtingų gaminių.

Kaip žaliava naudojama kokybiška beržo mediena. Medžio apdailai siūlomos trys pagrindinės beicų spalvos: tamsiai ruda, šviesiai ruda ir kaštoninė. Taip pat siūlomos ir kitos beicų spalvos: natūralus beržas, juodos dėmės spalva „Mokka“, ąžuolo, plauto medžio ir raudonmedžio, bei dažomojo paviršiaus spalvos: juoda, kreminė, balta, mėlyna, žalia ir pilka. Nušlifuotas paviršius apdorojamas beicavimo būdu, vėliau padengiamas dvigubu lako sluoksniu, dėl ko taip apdorotas paviršius tampa patvarus ir lengvai prižiūrimas.Tokiu būdu iš baldų gamybai praeityje plačiai naudotų medžiagų šiuolaikinių technologijų pagalba gimsta baldai, išsaugantys 19-jo amžiaus dvasią. Skano Classic lentynos gali būti su medinėmis arba stiklinėmis durelėmis. Modulių kolekcijoje taip pat yra įvairaus dydžio stalčių. Papildomas vidines modulių lentynas galima įmontuoti pagal pageidaujamą aukštį, priklausomai nuo norimo lentynos funkcionalumo. Lentynų ir stalčių moduliai paprastai gaminami 87 cm pločio ir 31, 36 bei 47 cm aukščio, kuris priderintas prie įvairių atitinkamo dydžio apatinių pagrindo ir viršutinių lentynų elementų. Skano Classic lentynų modulius galima panaudoti kaip vienos ar kelių lentynų kompoziciją prieškambariui arba sukomplektuoti visą kambarį užpildančią biblioteką.

Dabar galite užsisakyti visus mūsų produktus su 25% nuolaida.
Pasinaudokite šiuo puikiu pasiūlymu ir atsinaujinkite savo namus ar sodybą su nauju baldu!

Akcija galioja visiems užsakymams, pateiktiems nuo 2019-05-01 iki 05-31.
* Nuolaida netaikoma „Sleepwell“ ir „Eichholtz“ linijų gaminiams.

Sveiki atvykę į mūsų atnaujintą saloną Domus galerijoje, Lukšio g. 32, Vilniuje. Tel. 8 5 210 9046, el.p.: 
vilniusdg@skano.lt

Akcija galioja iki: 
2019-05-31
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku