Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

Dovanų čekis

"Domus galerija" jums siūlo išskirtinę ir vertingą dovaną - dovanų čekį. Dovanokite džiaugsmą kurti savo išskirtinius namus!

"Domus galerija" dovanų čekį galite įsigyti "Domus galerijos" informacijos centre ir internetu www.geradovana.lt.

Dovanų čekių nominalai: 20 €, 50 €, 100 € , 150 € bei pasirenkamos vertės dovanų čekis, kurio suma gali būti nuo 20 € iki 150 € .

Svarbu! Įsigydami dovanų čekį Jūs patvirtinate, kad susipažinote su "Domus galerija" dovanų čekio naudojimo taisyklėmis.

DOVANŲ ČEKIO NAUDOJIMO ATMINTINĖ:

  • Dovanų čekis galioja salonuose, esančiuose Interjero ir apdailos centre "Domus galerija", P.Lukšio g. 32, kuriuose yra pateikta informacija apie tai, kad toje vietoje galima atsiskaityti dovanų čekiu.
  • Dovanų čekis galioja 3 (tris) mėnesius nuo jo įsigijimo datos.
  • Dovanų čekis nėra keičiamas į grynuosius pinigus.
  • Jei prekės (-ių), už kurią (-ias) atsiskaitoma dovanų čekiu, kaina yra didesnė nei dovanų čekio nominali vertė, skirtumą turi sumokėti pirkėjas.
  • Jei prekės (-ių), už kurią (-ias) atsiskaitoma dovanų čekiu, kaina yra mažesnė nei dovanų čekio nominali vertė, skirtumas negrąžinamas.
  • Pateikus dovanų čekį atsiskaitymui, jis yra paimamas ir negrąžinamas. Vienu dovanų čekiu mokėti galima tik vieną kartą.

Daugiau informacijos telefonu 8 65639033.

Interjero centro Domus galerija dovanų čekio išsamios taisyklės.docŠioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku