Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

Angliška klasika ar brandus Provansas? Išsirink interjero stilių pagal charakterį

dizaino studija SOUL HOUSE
dizaino studija SOUL HOUSE
dizaino studija SOUL HOUSE
dizaino studija SOUL HOUSE
dizaino studija SOUL HOUSE
dizaino studija SOUL HOUSE
salonas LĖJA
dizaino studija SOUL HOUSE
salonas LĖJA
salonas LĖJA
salonas LĖJA
salonas LĖJA
salonas LĖJA
salonas LĖJA
dizaino studija SOUL HOUSE
dizaino studija SOUL HOUSE
dizaino studija SOUL HOUSE
dizaino studija SOUL HOUSE
2016-07-29

Drabužiai gali atspindėti jūsų gyvenimo stilių, o jei kalbėtume apie namus? Ar jie gali reflektuoti jūsų charakterį? Juk dienos pabaigoje kiekvienas nori patekti į sau tobulą būstą – komforto zoną, kuri atskleistų gyventojo asmenybę. Domus galerijoje” įsikūrusių salonų Lėja”, Privee” ir interjero studijos „Soul House” atstovai pataria, kokio būdo žmonėms tiktų angliška klasika, o kuriems – romantiškas Provansas.

Angliškas klasikinis interjeras alsuoja istorija

Salono „Lėja” vedėja Nomeda Žiogė mano, kad žmogaus, gyvenančio angliškos klasikos stiliaus namuose, portretą nutapyti lengva. Istorija, estetika ir gracija – kertiniai žodžiai, apibūdinantys šį gyventoją.

„Šis asmuo gerbia nesenstantį gracingą grožį, jis domisi kultūra ir politika, vertina komfortą, labai gerai paremtą estetinėmis savybėmis. Jam pagrindinį dizaino elementą interjere atstovauja istorija. Tuo pačiu, šis stilius apibūdina gana stiprią asmenybę, kuriai visais aspektais įtaką daro ilgaamžiškumas”, - pasakoja N. Žiogė.

Jei žmogus atpažįsta save iš šio aprašymo, jo namų interjere turėtume rasti „sunkius”, amžiumi alsuojančius baldus, tokius kaip tamsinto aukso krištolo sietynas arba rakinama raudonmedžio komoda.

„Autentiškas angliškas klasikinis interjeras geba būti nesenstantis ir elegantiškas – jį yra lengviau pastebėti nei apibrėžti. Interjeras yra rafinuotas savo stilistika, turtingas detalėmis ir struktūra. Šiame interjere nepaprastai svarbu ideali simetrija bei proporcingumas. Baldai yra tarsi meno kūriniai, pilni kokybės ir meistriškumo: raižyti ar inkrustuoti, puošti stilizuotais gėlių, augalų elementais išsaugant senąsias formas. Tai – tie dalykai, kurie suteikia atmosferai nuolatinį gilų tradicijos jausmą. Puikiai išlaikyta sintezė tarp sena ir nauja”, - anglišką klasikinį interjerą vaizduoja salono „Lėja” vedėja.

Romantiškas ir ramus Provanso pojūtis

Salono „Privee” projektų vadovė Sandra Jaskevičiūtė mano, kad gyventojo pasirinktas Provanso stilius rodo jo brandumą. Jie ieško ramumos, paprastumo, šilumos ir jaukumo. Kaip pastebi pašnekovė, patys buto savininkai taip pat yra pakankamai atsipalaidavę, neskubantys, ramaus balso ar tono.

Salono Interjero studijos „Soul House” dizainerė Elžbieta Skunčikienė per ilgą darbo patirtį pastebėjo, kad visgi Provanso stilių renkasi labai įvairūs žmonės, tačiau visus juos jungia širdyje slypinti romantika.

„Tai – svajokliai, duoklę atiduodantys sentimentams ir branginantys praeities prisiminimus. Juk pravėrus Provanso stiliaus namus visų pirma pajaučiame svajingumą, kurį sukuria šviesios, pastelinės interjero spalvos. Sendinti baldai įneša istorijos šarmo, o sentimentalią aurą kuria gausybė smulkmenų – nuotraukų rėmeliai, gėlių puokštės ir žvakės”,- apie pagrindinius Provanso stiliaus elementus kalba E. Skunčikienė.

S. Jaskevičiūtė, paantrina, kad išgirdus apibrėžimą Provanso stilius visada prieš akis iškyla lengvas ir šviesus interjeras – natūralūs, tekstūriniai paviršiai ir ramios spalvos. Šio interjero lengvumas, žydintys augalai bei vasaros dvelksmo pojūtis tą pačią sekundę gali nukelti į jaukų Prancūzijos kampelį.

Šią idėją rasite salonuose

domus@dubingiai.lt
(8 5) 274 1163
Užuolaidų modeliavimas ir siuvimas.Tapetai, baldai, kilimai, grindų danga.
domus@leja.lt
(8 5) 274 7332
Jau 14 metų Jums siūlome aukštos kokybės baldus, kurie pripildyti individualumu bei išskirtine verte.Jei ieškote stilingo posūkio nauja...

Susijusios interjero idėjos

Šiuo metu vienu populiariausiu interjero dizaino ir baldų stiliumi pasaulyje yra laikomas Provansas - prancūziško kaimo stiliaus interjeras. Provanso šaknys glūdi Prancūzijos pietuose esančiame to paties pavadinimo regione. Šio interjero stiliaus žavesys ir jaukumas slypi paprasčiausiuose antikvariniuose balduose, šviesiose spalvose, gėlėtuose audiniuose ir įvairiuose smulkiuose laiko paženklintuose daiktuose. ...

Apie mados vėjus retai susimąstome pradedant įrenginėti būstą, tačiau išvydus neaprėpiamą galybę įvairių atspalvių ir formų interjero atributų, tendencijų žinojimas gali lengviau nukreipti tinkama linkme. Šį kartą „Domus galerijos“ akiratyje – keramikinės plytelės. Atnaujinant interjerą ar įrenginėjant naujus namus, salonų „Eldoris“ ir „Kapri“ profesionalai pataria, į ką atkreipti dėmesį renkantis keramikines plyteles voniai ar kitoms namų erdvėms.

Gamtos raštai

„Kapri“ salono direktorius Valdas Povilauskas pastebi, kad nuo Renesanso laikų...

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku