Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

Apie stebinančius, kartu su mada žingsniuojančius lietuvių gamintojus

Salonas TCH
Salonas TCH
Salonas TCH
Salonas LARA/LINO BALDAI
Salonas LARA/LINO BALDAI
Salonas LARA/LINO BALDAI
Salonas LARA/LINO BALDAI
Salonas LARA/LINO BALDAI
Salonas LARA/LINO BALDAI
Salonas LARA/LINO BALDAI
Salonas LARA/LINO BALDAI
Salonas LARA/LINO BALDAI
Salonas MEDIS LINE
Salonas MEDIS LINE
Salonas MEDIS LINE
Salonas MEDIS LINE
Salonas MEDIS LINE
Salonas MEDIS LINE
Salonas MEDIS LINE
Salonas MEDIS LINE
Salonas ALSOTANA
Salonas ALSOTANA
Salonas ALSOTANA
Salonas ALSOTANA
Salonas ALSOTANA
Salonas ALSOTANA
Salonas ALSOTANA
2016-01-14

Tik ateina metas pagražinti namus ir mes pasineriame į itališkos klasikos, skandinaviško minimalizmo, britiškos prabangos ar vokiškos kokybės paieškas. Ir iš tiesų tiek nedaug žinome apie čia pat panosėje kuriamus lietuviškus gaminius, nors šiandien dauguma jų savo kokybe ir dizainu net neketina nusileisti užsienio baldų gamintojų kūriniams.

Šį kartą leidžiamės į pažintį su atrinktais ir ilgametę patirtį turinčiais lietuvių gamintojais įsikūrusiais „Domus galerijoje“, čia jie užėmę kone visą antrą interjero ir baldų centro aukštą.


Pripažinti britų


Šeimos valdoma įmonė „TCH” jau 25 metus sėkmingai eksportuoja baldus į Didžiąją Britaniją, kur yra užsitarnavę patikimą klasikinio stiliaus baldų gamintojo vardą. Lietuvoje aktyviai veikti pradėjusi prieš trejus metus, įmonė iš pradžių nesitikėjo, kad Angliška klasika čia prigis taip lengvai, bet šiuo metu artimiausiuose planuose numatoma tik tolimesnė plėtra.

Pasak įmonės vadovės Monikos Noreikienės, mūsų tautiečiai vis labiau supranta lietuviško gaminio vertę - aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą.

„Žmonės pastebi, kad mūsų baldai niekuom nenusileidžia italų gaminiams. Tai puikiai atspindi faktas, kad vieni populiariausių baldų tarp pirkėjų yra iš „Cromwell” kolekcijos, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, čia kiekvienas baldo išlenkimas reikalauja itin kruopštaus rankų darbo.”


Atradę nišą


Prieš trejus metus projekte „Rekomenduojame kokybę“ su išskirtiniu dekoratyviniu kubu „Cubic Deco“ laimėję apdovanojimą, šiandien „Lara/Lino baldai“ ir toliau stebina inovacijomis.


Šie lietuvių baldininkai yra sėkmingai užpatentavę ažūrinius, raižytus baldus, kurių kiekvienas yra išskirtinis autoriaus darbas. Raižytų baldų stiliaus variacijų labai daug – nuo Provanso, 60-ųjų dvelksmo iki futuristinių motyvų. Juos išvydus apima jausmas, kad nieko panašaus dar nėra tekę matyti, o ir patikėti, kad šie baldai gaminami Lietuvoje taip pat ne ką paprasčiau.


„Lara/Lino baldai“ projektų vadovė Rasa Andre sako pastebinti, kad mūsų klientai tampa vis laisvesni ir drąsesni. „Žmonės dabar jau sutinka mokėti daugiau už lietuvišką gaminį, nes žino, kad jis yra išskirtinis, pritaikytas jo individualiems poreikiams, o ne masiniam vartojimui.”


Kartu su tendencijomis


Salonas „Medis Line“, kuris atstovauja jau net 30 metų sėkmingai veikiančią ir didelį dalį savo produkcijos eksportuojančią gamyklą UAB „Medis“, išsiskiria natūralaus medžio masyvo baldais. Labai tikėtina, kad esate susidūrę su jų darbais įvairiausiose parduotuvėse ar restoranuose, nes individualaus interjero kūrimas viena stipriausių „Medis Line“ sričių.


Salono atstovė, architektė Kristina Patašienė tikina, kad lietuviški baldai populiarėja, nes atsiranda vis daugiau gerų pavyzdžių, naujų formų, neatsiliekančių nuo pasaulinių tendencijų.


„Malonu stebėti klientų nuostabą, kai pasakome, jog pas mus salone matomi baldai gaminami Lietuvoje. Gamykla turi kokybiškus įrenginius, leidžiančius įgyvendinti visas nestandartines projektuotojų ir klientų idėjas“, - dalinasi pašnekovė.


Investuoja į kokybę


Iš Alytaus kilusios baldų gamybos įmonės „Alsotana“ atstovas Linas Strumskas mano, kad nemažą įtaką susidomėjimui lietuvių gamyba padarė ne vienerius metus propaguota tendencija rinktis kokybišką lietuvišką prekę. Įvairaus stiliaus baldus kurianti bei individualius interjero projektus įgyvendinanti įmonė siekia išlaikyti aukščiausią kokybę, investuodama į baldų ir medžio apdirbimo įrangą, darbuotojų meistriškumą.


„Mums pavyksta sukurti daug ambicingų projektų, nes turime profesionalių dizainerių, konstruktorių, baldų gamybos ir baldų montuotojų komandą. Labai kruopščiai prižiūrime ir kontroliuojame visą procesą: nuo pirminės baldų projekto vizijos iki paskutinio varžtelio įsukimo“,- sako L. Strumskas


Anot jo, projektuojant baldus stengiamasi išnaudoti kiekvieną centimetrą. „Juk nesinori, kad ruošiant valgį prie darbastalio įskaustų rankas ar nugarą, nes spintelės per žemos ar per aukštos“.


Visi mūsų kalbinti lietuvių baldų gamintojai sutarė, kad mūsiškių įmonių stiprybė – galimybė glaudžiai bendrauti su klientu, konsultuoti, atliepti individualius poreikius, užtikrinti itin atidų baldų montavimą ir gauti džiuginantį galutinį rezultatą. O tai dažniausiai būna išskirtinis, individualiems namams pritaikytas sprendimas.


Dauguma „Domus galerijoje” įsikūrusių lietuvių baldininkų gamina tiek virtuvės, svetainės, miegamojo ar vaikų kambario baldus, tiek duris, laiptus, turėklus ar kitus itin svarbius interjero elementus. Tad didžiausias privalumas - viską rasti vienoje vietoje, patariant profesionaliems dizaineriams.


Susipažinti su Lietuvos baldų meistrais iš salonų „TCH”, „Lara/Lino baldai”, „Medis Line”, „Alsotana”, „Ąžuolo baldai”, „Step Master”, „Riešva”, „Adeomis” kviečiame ir jus.

Šią idėją rasite salonuose

jolanta@alsotana.lt
+370 684 74997, +370 671 43338
Projektuojame ir gaminame: visuomenės paskirties baldus, būsto paskirties baldus - virtuvės, svetainės, valgomojo, miegamojo, vaiko / jaunuolio, vonios baldus, slankiojančias sistemas.
uzsakymai@linobaldai.lt
+370 674 53720
Siūlome pilną paslaugų paketą- ne tik kokybiškus, stilingus, korpusinius baldus, bet ir buitinę techniką (Miele, Siemens, AEG ir kt.), valgomojo stalus ir kėdes, čiužinius, interjero aksesuarus ir nemokamą interjero sprendimų, spalvų derinimo, medžiagų parinkimo konsultaciją.
info@medisline.lt
+370 620 29 203
Esame architektų grupė, projektuojanti pastatus, kurianti privačius ir visuomeninius interjerus, bei gaminanti nestandartinius baldus pagal individualius užsakymus.

Susijusios interjero idėjos

Ąžuolas – solidus ir taurus medis, nuo seno gerbiamas ir mylimas lietuvių. Ir nekeista kodėl, šis medžių karalius puikiai atitinka mūsų santūrų charakterį ir požiūrį į ilgaamžiškumą. Tad kai norisi namie jaukumo ir stiprybės jausmo, baldai iš ąžuolo interjere gali būti vienas geriausių pasirinkimų.

Kadangi ąžuolo mediena yra ilgaamžė, ji mažai reaguoja į klimato sąlygų pakitimus, pasižymi kietumu ir dideliu atsparumu išoriniams veiksniams. Būtent dėl to iš ąžuolo yra gaminami ne tik interjero baldai, bet ir parketas, laiptai, durys, palangės. Be to, kaip ir kita mediena,...

Šiomis dienomis dizaino ir interjero madų žurnalai, portalai ir tinklaraščiai skaitytojams pateikia vis daugiau idėjų, kaip įsirengti namus. Įkvepiančios nuotraukos, neįprasti dizainerių bei architektų sprendimai ir įvairių stilių interjerų pavyzdžiai turbūt ne vieną paragino pasvarstyti ir apie jį supančią aplinką. ...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku