Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

„Christian Fischbacher“ vardas – 200 metų tobulinama audinių kokybė

Christian Fischbacher
Christian Fischbacher
Christian Fischbacher
Christian Fischbacher
Christian Fischbacher
Christian Fischbacher
2016-10-13

Išgirdę „šveicariška kokybė“ pirmiausia galvojame apie prašmatnų laikrodį. Daug mažiau žinome apie šios šalies gamintojų pasiekimus tekstilėje. „Domus galerijoje” įsikūręs salonas Sortimenti” pažindina su šeimos verslu iš Šveicarijos – audinių kompanija „Christian Fischbacher”. Beveik du amžius gyvuojantys gamintojai derina laiko patikrintą klasiką, tuo pačiu eina koja kojon su inovacijomis.

Prabangūs it „Rolls Royce”

Salono „Sortimenti” vadovė Riina Ailio pabrėžia, kad beveik 200 m. „Christian Fischbacher”. , istorija reiškia labai daug. Išsilaikyti konkurencingoje rinkoje karta iš kartos perduodamai kompanijai padėjo preciziška orientacija į kokybę. Iškalbingas faktas, kad bendrovei įtinka tik dešimtadalis pasaulyje pagaminamos vilnos.

„Jei namų interjere naudojamus audinius lygintume su automobiliais, „Christian Fischbacher” gaminiai būtų „Rolls Royce”. Šios medžiagos – tai prabangiausias kašmyras ir švelniausias šilkas, kokį tik galima rasti ”,- pasakoja R. Ailio.

Ugniai atsparūs ir iš perdirbto plastiko sukurti audiniai

Penktoji Fischbacher šeimos karta (vyriausias sūnus iš kartos į kartą yra pavadinamas Christian vardu) siūlo ne tik prabangius ir kone dešimtmetį išliekančius nepakitusiais audinius. Ši kompanija eina koja kojon su naujausiomis technologijomis. Nuo 2009 metų „Christian Fischbacher” kompanija yra gavusi aštuonis apdovanojimus už inovacijas ir technologijas dizaine. Pastarasis Interjero inovacijų apdovanojimas jiems buvo suteiktas prestižinėje IMM Cologne parodoje 2015 metais, kuomet „Christian Fischbacher” pristatė iš perdirbtų plastikinių butelių sukurtą audinį.

Panaudoti plastikiniai buteliai surenkami, išlydomi ir suverpiami į poliesterio siūlus, kurie suaudžiami į audinį, o vėliau marginami ranka. „Benu Splash Christian Fischbacher” kolekcijoje yra suvienijamas tvarumas ir estetika. Audinys išlieka minkštas, o jo sudėties net neįtarsi. Visai neseniai bendrovė pristatė dar vieną naujovę – 100 % natūralų ugniai atsparų audinį.

Lietuviai vertina praktiškumą

Užklausus salono „Sortimenti” vadovės, kaip lietuviai vertina „Christian Fischbacher” vardą R. Ailio atsako, kad klientai vertina jų kokybę ir universalumą. Dažnai kuriant naujo būsto interjerą prireikia nestandartinių išmatavimų kilimų ar itin ilgų užuolaidų. Dėl to, klientai dažnai kreipiasi į mus. Kalbant apie užuolaidas, pašnekovė juokauja, kad pasirinkus gerą „Christian Fischbacher” audinį labiau tikėtina, kad klientas pakeis patį būsto interjerą, o ne jas.

„Jei saulė nesugadina užuolaidų, jos gali išlikti ilgą laiką nesusidėvėjusios. „Christian Fischbacher” kolekcijų dizainai yra labai įvairūs, tad išsirinkus sau tinkamą, užuolaidos prigis ir tarnaus ne vienerius metus. Kada investuoji į kokybišką daiktą – gali be abejonių su juo gyventi 10 ar 12 metų. Ir tai per šiuos metus greičiau užsinorėsime pakeisti interjerą, bet ne užuolaidas”,- sako Riina Ailio.

Aštuoneri metai Lietuvoje

Du kartus per savaitę, aštuonerius metus. Tokiu dažnumu į Lietuvą atkeliauja „Christian Fischbacher” audiniai. Pasak R. Ailio, pasitaiko, kad klientai meta savo sugalvotas idėjas vos palietę šios kompanijos medžiagas.

„Pavyzdžiui, turėjome svečiuose architektą iš Kaliningrado, 8 valandas praleidome renkantis audinius, nes kiekvienas namo kambarys turėjo būti skirtingas ir kurti tam tikrą atmosferą. Išsirinkus audinius, prieš atsisveikinat nusprendžiau jam parodyti naujausią „Christian Fischbacher” audinį – tai buvo šilkas maišytas su viskoze. Architektas, palietęs pasiūlytą audinį, viską metė ir nusprendė, jog visą namą puoš būtent šiuo audiniu ”,- dalijasi prisiminimais R. Ailio.

Idėjos prekės

Audinys BENU SPLASH

SORTIMENTI

Šią idėją rasite salonuose

sortimenti@icloud.com
+370 685 38911
Mes esame garsiausių pasaulyje audinių gamintojų atstovai Baltijos šalyse. Siuvame ir gaminame visų tipų užuolaidas.

Susijusios interjero idėjos

Sezoniškai atnaujinti namų interjerą nesunku pasitelkus smulkias dekoro detales ar audinius. Vienas iš būdų – pakabinti naujas užuolaidas. Kviečiame susipažinti, kokius naujus išskirtinius audinius šį rudenį siūlo po „Domus galerijos“ stogu įsikūręs salonas „Retroforma“....
Ar pastebėjote, kad aprangos ir interjero dizaino tendencijos dažnai persipina ir papildo viena kitą? Dalinamės keletu pavyzdžių, kokios audinių spalvos ir raštai vyrauja 2014/2015 m. rudens/žiemos sezono aprangos ir interjero tekstilės naujausiose kolekcijose pagal Didžiosios Britanijos madų žurnalą „Vogue“ ir vienus garsiausių pasaulyje interjero audinių ir tapetų kūrėjus „Designers Guild“....
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku