Prekybos centras Lapkričio 1d. nedirbs

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

Interjero iššūkiai gyvūnų augintojams: praktiniai dizainerio patarimai

"Aqua clean" audinys. Salonas "Sortimenti"
"Aqua clean" audinys. Salonas "Sortimenti"
"Aqua clean" audinys. Salonas "Sortimenti"
"Aqua clean" audinys. Salonas "Sortimenti"
Ąžuolas "Farmhouse". Salonas "Vilniaus Parketas"
Ąžuolas "Farmhouse". Salonas "Vilniaus Parketas"
Ąžuolas "New England". Salonas "Vilniaus Parketas"
Laminuotos grindys "Tarkett Infinite Walnut Sublime". Salonas "Geros grindys"
Tarkett EXCLUSIVE 240 CONCEPT HERITAGE. Salonas "Geros grindys."
Turkiški sendinti kilimai. Salonas "Doremus"
2017-07-27

Projektuojant namus nevalia pamiršti ir ten gyvensiančių keturkojų, ypač jei tai ne narve gyvenantys gyvūnai. Kad džiaugsmas gražiu ir stilingu būstu tęstųsi ilgiau ir po pirmojo mėnesio netektų sukti galvos, kuo uždengti pradraskytą sofą ar subraižytas grindis, „Domus galerija“ ambasadorė – dizainerė bei architektė – pataria iš anksto pagalvoti apie nuo gyvūnų dažniausiai nukenčiančias namų vietas.

Dažniausios gyvūnų padaromos skriaudos namams tai apdraskyti ir apgraužti baldai, nagais subraižytos grindys bei prilipę plaukai. Pasak interjero dizainerės Agnės Stanikūnaitės, žmonės iškart perspėja apie turimus augintinius – tai yra pilnaverčiai šeimos nariai ir būtina kuriant interjerą surasti pusiausvyrą tarp stiliaus, funkcionalumo bei patogumo tiek šeimininkams, tiek gyvūnams. Tie, kuriems teko gyventi keturkojams nepritaikytuose namuose iškart žino, kokių problemų norėtų išvengti naujame būste.

Grindys

„Domus galerijos“ ambasadorė pataria pirmiausia gyvūnų augintojams išsirinkti tinkamą grindų dangą: „Žinoma, mažas šuniukas ar katinas didelės žalos grindims nepadarys, tačiau turintiems didelius šunis būtina išsirinkti kokybiškas grindis. Patikimiausias variantas būtų kelis kartus šukuota danga – ant tokių grindų ne taip matysis subraižymai“, - teigia A. Stanikūnaitė.

Praktiškas pasirinkimas auginantiems gyvūnus – laminuotos drėgmei atsparios grindys. Jos itin atsparios subraižymams, bei pasižymi paprasta priežiūra bei higieniškumu – o tai ypač aktualu rudenį ir žiemą, kuomet šunys iš kiemo ant kailio ir letenų parsineša daug purvo. Purvas, kaip ir vanduo lieka paviršiuje, todėl viskas lengvai nusivalo. Mėgstantiems kilimus nebūtina jų atsisakyti vien dėl sudėtingos priežiūros – jei augintinis smarkiai šeriasi, galima rinktis sintetinio pluošto ir trumpo plauko kilimus.

Baldai

Kad netektų išsirinkto gražaus minkštų baldų audinio vėliau dangstyti pledais ir saugoti nuo įdrėskimų, A. Stanikūnaitė pataria iš karto rinktis tokias medžiagas, dėl kurių nereikėtų taip jaudintis. „Prie odinių baldų nekimba plaukai, jie ypač lengvai prižiūrimi todėl daugeliui gyvūnų augintojų tai yra tikras išsigelbėjimas. Be to, daugeliui gyvūnų nemalonu įsitaisyti ant odinių apmušalų – tai dar patikimesnė baldo apsauga“, - sako „Domus galerija“ ambasadorė.


Sienos

Turintiems didesnį augintinį ir siaurą koridorių interjero dizainerė rekomenduoja iškart pagalvoti apie sienų apdailą iš baldinės plokštės ar panašų sprendimą, kuris uždengtų bent apatinę sienos dalį. Per dieną daugybę kartų gyvūnui praeinant pro tą vietą ant sienų lieka dėmių ir čia svarbu, kad jas būtų galima lengvai nuvalyti nepažeidžiant sienų dangos.


Guolis augintiniui

„Naujai projektuojamuose namuose siūlyčiau apgalvoti ir vietą, kuri bus skirta augintinio guoliui. Taupantiems erdvę galima rinktis iš daugybės alternatyvių variantų, kuomet gyvūno landa įrengiama balde ir pan.“, - sako A. Stanikūnaitė ir priduria, kad išsirinkti gyvūno guolį tikrai nebus sunku, nes rinkoje jau prieš porą metų pasirodė daugybė stilingų ir patogių augintiniui sprendimų, kurie gražiai įsilieja į bendrą namų interjerą.

Baldų ir interjero detalių gamintojai vis labiau atsižvelgia į visų šeimos narių poreikius, net ir keturkojų, todėl auga pasiūla ir specialių audinių, į kuriuos nesivelia plaukai, neįsigeria dėmės ar sunku suplėšyti nagais. Visos šios specialios medžiagos išvaizda nenusileidžia įprastiems baldų apmušalams, todėl įsirengiant būstą, pritaikytą augintiniui, neteks to daryti stiliaus ir grožio sąskaita.


Auginkite be rūpesčių savo mielus keturkojus šeimos narius ir džiaukitės gražiais namais!

Šią idėją rasite salonuose

info@doremus.lt
+370 612 90529
Grindų ploštuma yra labiausiai apkrauta visoje patalpų erdvėje. Žinant tai, Doremus siūlo dangas, kurios visų pirma pasižymi funkcionalumu ir patvarumu.
domus@gerosgrindys.lt
(8 5) 274 1130
Prekių kategorijos: grindų dangos, medžiagos ir aksesuarai grindų dangų klojimui, kamštinės dangos, medinės grindys, laminuotos grindų dangos.
vida.vazneliene@parquet.lt
+370 5 2753108
Kompanijos „Vilkonda“ istorija siekia 1991 metus, kuomet apleistuose gamybiniuose pastatuose, Vilniaus pakraštyje, įkuriama pirmoji parketo gamyboje besispecializuojanti įmonė...
sortimenti@icloud.com
+370 685 38911
Mes esame garsiausių pasaulyje audinių gamintojų atstovai Baltijos šalyse. Siuvame ir gaminame visų tipų užuolaidas.
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku