Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

Ką vonios kambariui rekomenduotų žymūs pasaulyje dizaineriai

Axor Citterio E serija. Dizaineris Antonio Citterio
Axor Massaud
Axor Carlton
Axor Citterio E serija. Dizaineris Antonio Citterio
Axor Citterio E serija. Dizaineris Antonio Citterio
Axor Massaud
AXOR Montreux
Axor Starck Organic
Axor Starck
AXOR Uno
AXOR Uno
AXOR Uno
AXOR Uno
AXOR Uno
AXOR Uno
AXOR Uno
AXOR Uno
Axor Urquiola
Axor Urquiola
Axor Urquiola
AXOR Carlton
AXOR Carlton
AXOR Carlton
AXORMassaud
Axor Massaud
AXOR Montreux
AXOR Montreux
AXOR Montreux
AXOR Urquiola
AXOR Urquiola
AXOR Urquiola
Axor Starck V
2017-11-07

Garsiausi pasaulio dizaineriai paprastai atviru tekstu nedalina interjero ir dizaino patarimų, kas madinga, o kas – ne, tačiau jų darbuose galima įžvelgti aktualiausias dizaino tendencijas ir pasisemti gerų interjero idėjų. Šįkart – žvilgsnis į vonios kambarį.

Antonio Citterio: Prabanga – tai pirmiausia funkcionalumas ir elegancija

Dažnai požiūris į prabangą – vis dar stereotipinis: viskas turi atrodyti efektingai ir pirmiausia daryti įspūdį aplinkiniams. Tačiau italų dizaino ir architektūros maestro Antonio Citterio tokiam požiūriui, ko gero, nepritartų. Per daugiau kaip dešimtmetį sukūręs ne vieną maišytuvo modelį ir vonios kambario kolekciją A. Citterio išgrynino šiuolaikinės prabangos apibrėžimą pirmiausia akcentuodamas precizišką kokybę, stilistinį universalumą ir išskirtinį patogumą. „Axor Citterio E“ serija būtent apie tai.

„Phoenix Design“: Ir klasikinis stilius gali būti aktualus ir šiuolaikiškas

Interjero dizaino gerbėjai vis dar pasidalinę į dvi stovyklas: vieni klasikinį stilių dievina, kiti – geriausiu atveju jam abejingi. Dizaino studijos „Phoenix Design“ dvi maišytuvų serijas „Metropol Classic“ ir „Axor Carlton“ galima vadinti klasikinėmis, tačiau abi turėtų patikti ne tik šio stiliaus gerbėjams, bet ir skeptikams. „Axor Montreux“ dizainą įkvėpė pirmieji prieš daugiau kaip šimtmetį pramoniniu būdu pagaminti čiaupai. Šioje maišytuvų versijoje išsaugoti esminiai to laikmečio stilistiniai akcentai, tačiau neatrodo tarsi iš tikrųjų būtų pagaminti prieš daugiau kaip šimtmetį.

Sukurti „Axor Carlton“ seriją dizainerius įkvėpė legendinio Kanų viešbučio „Carlton“ interjeras. Šio viešbučio baldai, interjero aksesuarai, santechninė įranga laikomi tikra dvidešimto amžiaus trečiojo dešimtmečio Bauhauso stiliaus klasika. Dizainerių žinia aiški – šiuolaikiniam interjerui klasikiniai akcentai gali suteikia papildomo žavesio ir stilistinės intrigos.

.

Patricia Urquiola. Vonios kambarys – jaukumo oazė.

Philippe'as Starkas ir Jean Marie Massaud. Vanduo – svarbus vonios kambario interjero akcentas

Tekančio vandens srovė, skleidžiamas garsas ne tik atpalaiduoja, bet ir gali tapti subtiliu ir dinamišku interjero akcentu. Prancūzų architektas ir dizaineris Jeanas Marrie Massaud autorinėje santechninės įrangos ir keramikos kolekcijoje „Axor Massaud“ ne tik atrado balansą tarp geometrinių ir organiškų formų, bet ir sukūrė maišytuvus, iš kurių lyg miniatiūrinio krioklio plačia srove teka vanduo.

Maišytuvas „Axor Starck V“ apskritai pasaulyje neturi analogų. Unikalios technologijos dėka šiame modelyje galima stebėti unikalų gamtos reiškinį – vandens sūkurį. Norėdamas dar labiau pabrėžti užburiantį „vandens šokį“ prancūzų dizaineris Ph. Starckas pasiūlė jį gaminti iš neįprastos medžiagos – permatomo stiklo ir net atsisakė maišytuvams įprastos viršutinės dalies.

.

Philippe'as Starckas. „Phoenix Design“. Minimalizmo stilius dar neišsisėmė

Nors Ph. Starckas laikomas žaismingo ir daugiaprasmio postmodernaus stiliaus atstovu, prieš daugiau kaip dešimtmetį jo sukurta „Axor Starck“ kolekcija privertė vartotojus suabejoti minimalizmą lydinčiais stereotipais ir iš naujo įvertinti funkcionalumo svarbą interjere. Kad minimalizmo galimybės dar tikrai neišnaudotos patvirtino jau minėti „Phoenix Design“ šiemet pristatę naują minimalistinę seriją „Axor Uno“.

.


Tekstas: Vaidotas Norkus


Šią idėją rasite salonuose

muresta.salonas@muresta.lt
+370 699 16628
Muresta – tai svajonė, pasirinkimas, kokybė.Vonios kambario įrangos salonas “Muresta” pristato vokiečių, italų,...
vdn@muresta.lt
+370 699 67823
„Vonios dizaino namai“ atstovauja aukštos kokybės Vakarų Europos gamintojų vonios kambario įrangą, kurią pristato žinomiausi šių dienų dizaino kūrėjai, tokie kaip...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku