Prekybos centras gruodžio 24 d., 25 d. ir 26 d., sausio 01 d. prekybos centras nedirbs, o gruodžio 31 d. dirbs sutrumpintu grafiku iki 17 val.

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

Kaip išsirinkti lauko baldus?

Taip ilgai lauktas šiltasis metų sezonas jau visai čia pat! Žiemą naudotus daiktus, drabužius slepiame giliai spintose ir vis daugiau laiko pradedame praleisti lauke. Todėl tiems, kurie turi terasą, nuosavą kiemą ar sodybą, atėjo pats tinkamiausias laikas pradėti rūpintis eksterjero ir lauko baldų atnaujinimu.   Renkantis lauko baldus svarbiausia atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios jie pagaminti. Jeigu planuojate šiuos baldus laikyti lauke viso šiltojo sezono metu, medžiaga turi būti itin patvari, kad atlaikytų įvairausias oro sąlygas.  Viena pastarojo meto populiariausių lauko baldų medžiagų yra tinkmedis. Ji ne tik graži, bet ir patvari, atlaikanti įvairias oro sąlygas bei nereikalaujanti daug priežiūros. Tinkmedis yra gana tankus kietmedis, tad didesni baldai sveria gana daug. Aukščiausios kokybės tinkmedis yra brangokas, tačiau ilgaamžis. Ekonomiškesnė alternatyva šiai medienai – eukaliptas, turintis nemažai panašių savybių į tinkmedžio.  Iš lieto aliuminio gaminami lauko baldai gali būti įvairesnio dizaino, nudažomi įvairiausiomis spalvomis, nors populiariausios – balta ir keto atspalvio. Ši medžiaga yra ilgaamžė, itin atspari įvairioms oro sąlygoms. Aliuminio baldai gana lengvai kilnojami, bet joks stipresnis vėjas jų nenupūs.  Tekstilenas – iš plastiko, dengto poliesteriu, austa medžiaga, plačiai naudojama sulankstomiems lauko baldams kombinuojant juos su aliuminio ar medienios aptaisais. Ši lauko baldų medžiaga yra itin patvari ir tvirta, mažai sverianti ir lengvai kilnojama.  Beje, iš šių medžiagų pagamintus lauko baldus galite rasti ir „Domus galerija“ įsikūrusiuose salonuose "Decosense", „Interio“, „Vadasiga“ bei „Skandinaviški interjerai“.  
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku