Darbo laikas

Pirmadienis: 10-18
Antradienis: 10-18
Trečiadienis: 10-18
Ketvirtadienis: 10-18
Penktadienis: 10-18
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

Kalėdinių dovanų idėjos svarbiausiems ir brangiausiems

Salonas RETROFORMA
Salonas RETROFORMA
Salonas RETROFORMA
Salonas RETROFORMA
Salonas RETROFORMA
Salonas 1000 ir 1 naktis
Salonas 1000 ir 1 naktis
Salonas 1000 ir 1 naktis
Salonas 1000 ir 1 naktis
Salonas 1000 ir 1 naktis
Salonas 1000 ir 1 naktis
Salonas DUBINGIAI
Salonas DUBINGIAI
Salonas DUBINGIAI
Salonas DUBINGIAI
Salonas DUBINGIAI
Salonas DUBINGIAI
Salonas VONIOS DIZAINO NAMAI
Salonas VONIOS DIZAINO NAMAI
Salonas VONIOS DIZAINO NAMAI
Salonas 1000 ir 1 naktis
Salonas 1000 ir 1 naktis
Salonas 1000 ir 1 naktis
Salonas 1000 ir 1 naktis
Salonas 1000 ir 1 naktis
Salonas DECO HOME
2015-12-15

Atrodo, kad metas, kai nebėra kur trauktis atėjo – reikia pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis. Nebent norėtumėt pakliūti į paskutinės minutės karštinę, kuomet ištrūkus iš transporto spūsties patenkama į grūstį prekybos centre ir tiesiog griebiama, kas papuolė. Mes nesame šalininkai tokios taktikos, nepatariame būti ir jums.

Šiandien supažindinsime su dovanų idėjomis svarbiausiems ir brangiausiems. Apsilankysime kokybe dvelkiančiuose salonuose „Retroforma“, „1000 ir 1 naktis“, „Dubingiai“ ir „Vonios dizaino namai“, kuriuos visus galima rasti po vienu stogu „Domus galerijoje“.

Pirmiausia dėmesį atkreipiame į „Retroformos“ salone pristatomus rankšluosčius „Lexington“. Pagaminti iš 100 % medvilnės, nepriekaištingai švelnūs, jie suteikia prabangios tekstilės pojūtį (pav. 1-3).


„Lexington“ yra amerikietiško klasikinio dizaino atstovai, jų gaminiai patiks šios šalies įvaizdžiui neabejingiems žmonėms. „Lexington“ rankšluosčius galite išrinkti iš daug subtilių spalvų, kai kurios iš jų yra ypač madingos šiuo metu. „Retroforma“ prekiauja ir to paties pavadinimo klasikinėmis amerikietiškomis pižamomis: Authentic American Pink moterims ir Authentic American Blue vyrams (pav. 4,5). Kada jei ne per Kalėdas yra geriausia proga kilstelti savo gyvenimo kokybę?

Jeigu norite daugiau kokybiškos namų tekstilės pasirinkimo, apsilankykite salone „1000 ir 1 naktis“. Be gausybės įvairių dydžių, spalvų, raštų, sudėties rankšluosčių čia rasite turbūt didžiausią chalatų pasirinkimą (pav. 6-11), nuo plonų ir nebrangių, skirtų daug keliaujantiems, iki klasikinių veliūrinių. Salone būtinai aptiksite, kuo apdovanoti ir pirties mėgėjus, nes čia prekiaujama specialiai šiam malonumui pritaikytais rankšluosčiais ir chalatais.

Paskutinė šio vizito stotelė namų tekstilei – salonas „Dubingiai“. Natūralių medžiagų, klasikinių raštų rankšluosčiai, ieškantiems ilgai tarnaujančio daikto (pav. 12,13). Mus sužavi spalvų pasirinkimas – prislopinta klasikinė rožinė, žydra, šviesi, primenanti Nidos smėlį (pav. 14-16)...

Į „Vonios dizaino namus“ kviečiame užsukti ieškančius dovanų „turintiems viską“. Jei auksu ar sidabru blizgantys dantų šepetėliai gali būti dovanojami su šypsena (pav. 17), tai tikro krištolo įvairių spalvų skysto muilo dozatoriai yra tikra senąja prancūzų salonų dvasia alsuojanti bekompromisė prabanga (pav. 18,19).

Kiek paprastesnių, tačiau vėlgi įvairios stilistikos vonios aksesuarų - nuo klasikinio provanso iki šiuolaikinių jo interpretacijų - rasite sugrįžę į saloną „1000 ir 1 naktis“ (pav. 20-24), o stilingos klasikos mėgėjams itin patiks „Deco home" aksesuarai (pav. 25).

Linkime lengvo ir malonaus kalėdinio apsipirkimo!

Šią idėją rasite salonuose

info@dhome.lt
+370 64521815
Salone „Deco Home“ rasite: vonios kambario įrangą, vonios ir namų aksesuarus, šviestuvus,restauruotus antikvarinius baldus, veidrodžius, vonios užuolaidas.
vdn@muresta.lt
+370 699 67823
„Vonios dizaino namai“ atstovauja aukštos kokybės Vakarų Europos gamintojų vonios kambario įrangą, kurią pristato žinomiausi šių dienų dizaino kūrėjai, tokie kaip...
patalyne@patalyne.lt
(8 5) 274 1179
Ar žinote puikaus ryto, tinkamo poilsio, gilaus ir ramaus miego paslaptį? Ji glūdi paslaptingame ir viliojančiame „1000 ir 1 nakties“ pasaulyje -...
domus@dubingiai.lt
(8 5) 274 1163
Jūsų namams galime pasiūlyti viską „nuo... iki...“: grindų dangą, užuolaidas, tapetus, baldus, šviestuvus, kilimus.Konsultuojame, patariame, padedame išsirinkti,...
info@retroforma.lt
(8 5) 210 1123
Didžiausias geriausių pasaulio gamintojų tapetų ir audinių pasirinkimas. Profesionalus dekoravimas tekstile. Užuolaidų, lovatiesių dizainas ir siuvimas. Baldų...

Susijusios interjero idėjos

Norint išsaugoti teigiamas emocijas, patariame jau dabar dairytis, kuo nustebinsite ir pradžiuginsite savo brangiausius. O mes pažadame jums padėti: iki pat švenčių dalinsimės naujais, originaliais ir nepabodusiais namų aksesuarais, kuriuos galima rasti pas mus, „Domus galerijoje“.

Valgomojo stalas - jauki namų vieta, suburianti žmones vakarienei ar jaukiam draugų pasisėdėjimui. Čia galime pasireikšti stilingai serviruojant stalą. Pripažinkime, kad estetiškai pateiktas maistas ir gėrimai suteikia daugiau šventiškumo.

Kviečiame skirti kelias minutes ir iš arčiau susipažinti su „Domus galerijos“ salonuose pristatomais indais, kurie gali tapti išsiskiriančia kalėdine dovana.

Užsukę į „Coockoo Design House“ mes pirmiausia skubame prie taurių. Ir čia kyla mintis, kodėl gi nenustebinus vyno mylėtojo neįprasta taure – krištolinė kojelė, šešių spalvų...

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku