Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

Miegamojo baldai XXI amžiuje – technologijos gerinančios žmogaus poilsį

2016-10-31

Turbūt jau nieko nenustebinsime pasakydami, kad miegas yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, kad jis padeda mums pailsėti ir atstatyti jėgas, kad nuo kokybiško miego priklauso ir mūsų sveikata. Didele dalimi miego kokybė priklauso nuo to, ant ko mes miegame. Gamintojai nuolat ieško naujovių ir tobulina technologijas, kurios leistų mums kokybiškai ilsėtis. Tobulėjant gamybos technologijoms, tobulėja ir sprendimai poilsiui bei komfortui. Šį kartą su „Domus galerijoje” esančio salono „Tempur” atstove Gintare Simaityte kalbame apie miegamojo baldų bei čiužinių naujoves.

Miegamojo baldai tapo ekologiškesni ir praktiškesni

„Per dešimtmetį miegamojo baldai labai patobulėjo. Jų mechanizmai yra nuolat naujinami ir pritaikomi patogesniam naudojimui. Pavyzdžiui, lovų gulto pakėlimo įrengimai jau atlieka ne vien savo standartinę funkciją - atidaryti/ uždaryti. Šiuo metu jie konstruojami taip, kad būtų saugūs, t.y. neprispaustų rankos ar augintinio. Taip pat grotelės „išmoko“ transformuotis į horizontalią padėtį, kas leidžia laisvai prieiti prie bet kurios patalynės dėžės vietos”, - apie naujoves lovos konstrukcijose pasakoja G. Simaitytė.

Audiniai dabar yra kuriami daug kokybiškesni – jie yra atsparūs trinčiai ir tvaresni nei ankščiau. Atsirado ekonomiški apšvietimo elementai (LED) su judesio davikliais ir begalė jų panaudojimo galimybių miegamojo balduose. Kalbant apie ekologiją – šiuo metu baldinės plokštės gaminamos tik iš ekologiškų klijų, lakų. Laminuotų plokščių išorinė plėvelė kintant aplinkos temperatūroms visiškai neišskiria toksinų.

Miego kokybei kenkia ir per minkštas, ir per kietas čiužinys

Vidutiniškai žmogus turi miegoti 7 - 9 valandas, kas sudaro apie 30 % gyvenimo. Tad labai svarbu teisingai pasirinkti, ant kokio čiužinio būtų geriausia miegoti, kad pailsėtų ir protas, ir kūnas. Tuo labiau, jei jau naudojate savo čiužinį apie dešimtmetį, laikas jį keisti, nes ir geriausias čiužinys prarado savo gerąsias savybes.

„Pastebėta, kad miegant minkštoje lovoje krypsta stuburas, pradeda kamuoti nugaros skausmai, apsunkinamas kvėpavimas ir kraujotaka, dėl to miegas tampa nepilnavertis. Priešingai, miegant ant kieto pagrindo stuburas vis tiek lieka nenatūralioje padėtyje, ypač gulint ant šono, be to, kūnas į pagrindą remiasi tik nedideliu plotu keliuose taškuose, todėl siekiant išlaikyti kūno formą įsitempia raumenys, atramos taškus ima skaudėti, tenka nuolat vartytis ir keisti padėtį, o kiekvienas pasivertimas sutrikdo miegą”,- sako Gintarė Simaitytė.

Tad renkantis čiužinį reikia surasti aukso viduriuką. Jis turi būti nei per minkštas, nei per kietas, o kūnui suteikti kuo didesnį atramos plotą, kad visi raumenys galėtų pilnai atsipalaiduoti, o stuburas ilsėtųsi natūralioje padėtyje. Todėl nebijokite rinkdamiesi čiužinį jį išbandyti – paspauskite, atsisėskite, atsigulkite. Tiesiog pajuskite, kas jums patogiausia.

Čiužinių gaminimui pritaikomi ir NASA išradimai

Dažnai šiuolaikinis skubantis žmogus nebeturi laiko tinkamai pasirūpinti čiužiniu. Netgi čiužinio apvertimui ilgainiui nebeatrandame laiko. Dabar, pasitelkus naujausias technologijas, drėgmės perteklius iš šiuolaikinių čiužinių pasišalina pats. „Siūlome čiužinius, kurie yra gaminami iš revoliucinės „Tempur” medžiagos, kurios formulę prieš 46 metus sukūrė JAV aeronautikos ir kosminės erdvės tyrimo centro (NASA) mokslininkai. NASA sukūrė spaudimą absorbuojančią medžiagą, kad sumažintų gravitacijos sukeliamą spaudimą astronautams skrydžio pakilimo ir nusileidimo metu. Medžiaga buvo jautri temperatūrai ir tolygiai pasiskirstė kūno svorį. Vėliau ši medžiaga buvo pritaikyta miego sistemose”,- pasakoja G. Simaitytė. TEMPUR čiužiniai sukurti taip, kad jūs galėtumėte pasirinkti, kas tinka jūsų kūnui labiausiai, eliminuoja skausmingus spaudimo į kūną taškus ir sumažina jūsų organizmo poreikį vartytis bei sukiotis ieškant patogios, neskausmingos miegojimo padėties.

Šiame amžiuje yra labai daug alergiškų žmonių, todėl dažnas ieško tokių čiužinių, kurie būtų hipoalergiški, jų sudėtyje nebūtų jokių žinomų alergenų. Į tai atkreipę dėmesį čiužinių kompanijos gamina užvalkalus, kurie yra impregnuoti antimikrobiniu skysčiu – šie slopina mikroorganizmų dauginimąsi. Tad drąsiai teiraukitės tokių čiužinių.

Jei sunku apsispręsti, kokią lovą ar čiužinį rinktis, užsukite į „Domus galerija“ salonus, kur jums mielai parodys visus naujausius sprendimus ir patars ten dirbantys specialistai.

Idėjos prekės

Čiužinys TEMPUR ORIGINAL

TEMPUR
1 950.00 €

Pagalvė OMBRACIO

TEMPUR
130.00 €

Nugaros atrama iš Tempur®

TEMPUR
80.00 €

Šią idėją rasite salonuose

domus@tempurlietuva.lt
+370 699 73654
Miegas dar nebuvo toks saldus!Visame pasaulyje TEMPUR gaminių vartotojai kasnakt mėgaujasi geriausiu miegu, kurį suteikia...

Susijusios interjero idėjos

Miegamasis – tai kambarys, skirtas atsipalaidavimui, todėl labai svarbu, kad miegamojo interjeras būtų komfortiškas ir jaukus. Šiame įraše pasidalinsime išskirtiniais šiuolaikiško miegamojo interjero pavyzdžiais....
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku