Prekybos centras Lapkričio 1d. nedirbs

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

Projektas „Rekomenduojame kokybę“ išskyrė ergonomiškus 2015-tųjų metų „Dizaino savaitės“ produktus

„Elitis“ kolekcija „Trinidad“
„Harlequin“ audinių ir tapetų kolekcija „Amazilia“
„Biblio-curiosite“
Kilimas „Maisense“
Šviestuvas „OSSA R7S“
FLUX
Kėdė „Mariposa“
Arne Jakobsen krėslas „Egg“
Vonia „Accademia“
Karnizas
„Provanso virtuvė“
Moderni virtuvė
Smeg
Smeg
Smeg
Ąžuolo masyvo pietų stalas „Quercia“
Stalas
Kulbė
2015-05-04

Gegužės 4-9 d. vyks vienas svarbiausių kasmetinių dizaino renginių Lietuvoje, „Dizaino savaitė“. Jau penkerius metus „Domus galerija“ kartu su portalu „Interjeras.lt“ rengia projektą „Rekomenduojame kokybę“ ir kviečia atrinkti tikrai ergonomiškus, draugiškus žmogui ir gamtai gaminius. Pristatome 2015-tais metais projektui nominuotus produktus.

Interjero dekoras: naujausi audinių ir tapetų raštai

Salonas „Retroforma“, kaip ir kiekvienais metais, pristato unikalias, meniškas audinių ir tapetų kolekcijas. Prancūzų gamintojo „Elitis“ kolekcija „Trinidad“ – tai meniška interpretacija vitražo tema. Gamintojai apjungė įvairių kultūrų audinio marginimo bei tapybos technikas: batiką, marokietišką marginimą, rašalo ir akvarelės liejimą. Kolekcijos sienų apmušalų unikalumą pabrėžia klijuotų siūlų tekstūra.

Naujausia Didžiosios Britanijos gamintojų „Harlequin“ audinių ir tapetų kolekcija „Amazilia“ dekoruota ryškiaspalviais drugeliais, kolibriais ir kitais egzotiškais motyvais. Ši kolekcija atspindi šiuo metu vyraujančią interjero dekoravimo tendenciją – tropikų kraštų tematiką.

Salonas „Dubingiai“ kviečia pasinerti į nutrūktgalviškos realybės šalį ir pristato fotopanelę „Biblio-curiosite“ iš kolekcijos „Oxymore“. Gaminio dizaineris, prancūzas Elric Alves šį produktą pavadino „Brangioji, nėra reikalo valyti dulkių!“ arba „Netvarkingai linksma tvarka“. Fotopanelė pagaminta iš natūralaus lininio audinio ir namams suteikia žaismingą, jaukų įspūdį.

„Dubingiai“ pristato dar vieną išskirtinį gaminį – kilimą „Maisense“, kurį pagamino belgų dizainerių komanda „Osta Carpets“. Šie kilimai sukurti tam, kad gyventi taptų lengviau. Šviesių spalvų kilimai itin lengvai valomi ir atrodo nauji metų metus. Jie pagaminti iš aplinkai draugiško pluošto „Sorona“, kurio 37% sudaro iš grūdinių kultūrų perdirbta natūralios kilmės medžiaga.

Vaivorykštės spalvomis pražydę ir sufijų šokį primenantys šviestuvai

Salonas „Aketa“ pristato tris išskirtinio dizaino šviestuvus. Vokiečių gamintojo „SLV“ sieninis šviestuvas „OSSA R7S“ išsiskiria savo modernia forma, kuri pabrėžia LED šviesos šaltinio apšvietimo galimybes. Šis sieninis šviestuvas yra kelių skirtinių spalvų.

Ispanų gamintojų „El Torrent“ ir dizainerio Andreu Carulla sukurtas toršeras iš išorės gali būti baltas arba juodas, tačiau šviestuvo viduje įmontuotas vaivorykštinis metalo-poliesterio cilindras sukuria spalvingą veidrodžio efektą, panašų į 3D. Žiūrint iš skirtingų perspektyvų šviestuve matomos skirtingos spalvos.

Dar vienas iš „El Torrent“ gamintojų pristatomų šviestuvų – pakabinamas „Flux“. Jį sukūrė dizaineris Eloy Puig. Juodas arba baltas, savo forma sufijų šokį primenantis šviestuvas skleidžia 10 kartų didesnį šviesos srautą nei tokio paties galingumo kaitrinė lemputė.

Salonai pristato nemirštančius, dizaino ikonomis tapusius krėslus

XX a. trijų švedų architektų Antonio Bonet i Castellana, Juan Kurchan ir Jorge Ferrari Hardoy sukurta kėdė „Mariposa“ iš salono „Retroforma“ išpopuliarėjo, kai milijonai paauglių pasirinko šią kėdę kaip savo pirmąją nuosavą. Kėdė jiems suteikė galimybę sėdėti kitaip, labiau atsipalaidavus ir taip demonstratyviai išreikšti naują požiūrį į gyvenimo būdą.

„PR-Interiors“ dizainerių komanda naujai pažiūrėjo į klasika tapusį danų architekto Arne Jakobsen krėslą „Egg“, ir sukūrė savąją jos interpretaciją. Žymusis kiaušinis pagamintas panaudojant aliuminį ir odą. Gaminį pristato salonas „Dubingiai“.

Kas naujo vonios interjere?

Salonas „Vonia.lt“ pristato gamintojo „Teuco“, italų dizainerio Carlo Colombo garsiąją vonią „Accademia“ iš kolekcijos „Autoritratti“. Ši vonia 2014 m. gavo prestižinį „Red dot award“ apdovanojimą. Kolekcija „Autoritratti“ tapo „Interior innovation award 2015“ laimėtoja. Vonia pagaminta iš „Teuco“ patentuotos „Duralight“ medžiagos, kuri pasižymi ilgaamžiškumu, yra maloni liesti, higieniška, lengvai valoma, be to, netoksiška. Jai degant išsiskiria tik anglies dioksidas, kurio sudėtyje nėra pavojingų dujų. Dizaineris perpynė minimalizmą su neoklasika, suderino medžiagos ir formos pusiausvyrą, apjungė subtilias prabangos detales su sudėtingu gaminio dizainu.

Įvertinkite salono „Deco Home“ pagamintą vonios ar dušo užuolaidų karnizą. Jis pritaikytas klasikiniam vonios kambariui. Didelis dėmesys skirtas detalėms – kiekviena sujungimo dalis dekoruota, kiekvienas karnizas gaminamas individualiai pagal kliento norus. Karnizas pagamintas iš žalvario, kuris yra poliruojamas iki blizgesio arba sendinamas. Žalvaris – nerūdija, tad ir po daugelio metų nepraras savo vertės.

Šiuolaikinis virtuvės interjeras – patogi ir kruopščiai apgalvota erdvė

Šiais metais tarp projekte dalyvaujančių gaminių – daug virtuvės baldų ir įrangos. Salonas „Alstona“ pristato dizainerio Lino Strumsko sukurtus du praktiškus virtuvės baldų komplektus. Elegantiška „Provanso virtuvė“, dekoruota įvairiais klasikiniais ir provanso stiliaus elementais, išsiskiria suprojektuotu išplatėjimu ties kaitlente ir įmontuotu LED apšvietimu virš darbo zonos. Šie dizainerio sprendimai žmogui suteikia itin patogią aplinką maisto gaminimui.

Antrasis dizainerio baldų komplektas – minimalistinio stiliaus „Moderni virtuvė“. Virtuvės išplanavimas labai patogus ir kompaktiškas, todėl puikiai tinka ir nedidelėje erdvėje. Baldų išdėstymas primena L raidę, tačiau modulių nereikia statyti prie dviejų sienų. Išlietas akmens stalviršis ir kriauklė sukuria visiškai lygų darbo zonos paviršių, kurį itin paprasta ir patogu išvalyti. Tvarkos įspūdį padeda sukurti už baro ir lentynų paslėpta praustuvo zona ir minimalistinio stiliaus frezuotos rankenėlės. Pakabinamos spintelės suteikia lengvumo ir virtuvės komplektą vizualiai priartina prie svetainės baldų.

Virtuvės buitinės technikos gamintojai „SMEG“ visame pasaulyje vertinami kaip itin aukštos kokybės dizaino bei technologijų kūrėjais. Šioje „Dizaino savaitėje“ pristatomi net keli gamintojo produktai iš salono „VT Imperija“.

Prabangios orkaitė ir dujinė kaitlentė „Cortina“ dekoruotos nepaprastu medžiagų derinių, įkvėptu kalnų kalvių meno dirbiniais. Atnaujintoje gaminių serijoje gamintojas siūlo orkaites su Swarowski kristalais. Išskirtinis „Cortina“ gaminių bruožas – ypatingas valdymo rankenėlių dizainas.

„Victoria“ dizaino serijos orkaitė, kaip ir kiti šios serijos gaminiai, skirta žmonėms, mėgstantiems šiltą ir jaukią atmosferą namuose. Kolekcijos gaminiai alsuoja ramybe, šiluma, o laikas tarsi sustoja ir kviečia mėgautis maisto ruošimu.

„SMEG“ laisvai pastatomi šaldytuvai iš kolekcijos „Coloniale“ gali būti 70 cm arba 90 cm pločio. Šaldytuvų modeliuose įmontuota bešerkšnė „No-Frost“ šaldymo sistema, „Atostogų“ funkcija, „Life Plus 0 °C“ palaikymo zona ar ledo generavimo funkcija. Energijos efektyvumo klasė – A+, kuri suteikia galimybę sutaupyti energijos, tausoti aplinką ir išnaudoti maksimalų šaldytuvo efektyvumą.

Lietuvių gamintojų valgomojo stalai pagaminti iš aukščiausios kokybės medienos

Mėgautis maistu kartu su visa šeima kviečia lietuviškų baldų salonai „TCH“ ir „Ąžuolo namai“. Šioje „Dizaino savaitėje“ salonai siūlo ergonomiškus valgomojo baldus.

Ąžuolo masyvo pietų stalas „Quercia“ su transformacijos funkcija iš salono „TCH“ pagamintas iš aplinkai ir žmogui saugių bei kokybiškų produktų. Baldui naudojama mediena iš atsakingai auginamų brandžių miškų.

„Ąžuolo namai“ pristato vienetinių gaminių linijos apvalų ąžuolinį pietų stalą, kurio stalviršis pagamintas iš penkių, ekologiška balta alyva padengtų lentų, išsaugant autentišką medžio struktūrą. Šakos baldui suteikia ypatingą jaukumą ir išskirtinumą.

Iš unikalių gaminių linijos „Ąžuolo namai“ išskiria dar vieną produktą – „Kulbę“. Tai nedidelė apvali kėdutė, kuriai pagaminti naudojamas maždaug 200 metų senumo ąžuolo kamienas. Medis padengtas natūralia, ekologiška pilkos spalvos alyva.

Kviečiame apsilankyti „Domus galerijoje“ „Dizaino savaitės“ metu, gegužės 4-9 d., ir patiems įvertinti ergonomiškus ir praktiškus projekto „Rekomenduojame kokybę“ gaminius.

Susijusios interjero idėjos

Kaip ir kiekvienais metais mūsų salonai aktyviai dalyvauja „Dizaino savaitėje“. Kartu su portalu „Interjeras.lt“ rengiame projektą „Rekomenduojame kokybę“ ir kviečiame išrinkti tikrai ergonomiškus, patogius, draugiškus žmogui ir aplinkai gaminius. Šiame blogo įraše pristatome jums 24 geriausius 2014 m. mūsų salonų produktus ir kviečiame juos įvertinti patiems....
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku