Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

Vietoj bijūnų: „Menas namams“ siūlo padovanoti mamai meno kūrinį

Daiva Staškevičienė
Dienos centras „Šviesa“
Rūta Indriūnaitė
Rūta Indriūnaitė
Simona Brazdžionytė
Nomeda Marčėnaitė
Dienos centras „Šviesa“
Domilė Ragauskaitė
Nomeda Marčėnaitė
Danguolė Brogienė
Domilė Ragauskaitė
Simona Brazdžionytė
Eglė Čėjauskaitė – Gintalė
Danguolė Brogienė
Pavel Sinycin
Eglė Čėjauskaitė – Gintalė
2016-04-27

Kaip mamai išrinkti dovaną, kuri visus metus ir dar ilgiau neštų jaukumą, meilę ir primintų jus – vaikus? Rankų darbo kūrinys išliks atmintyje ilgiau nei gėlių puokštė ar dėžutė saldainių. Parodoje „Menas namams“, kuri iki balandžio 30 d. vyks „Domus galerijoje“ galite rasti 100 lietuvių autorių kūrinių.

Nors sąvoka „meno kūrinys“ asocijuojasi su didele investicija, tačiau yra gausybė lietuvių autorių grafikos, keramikos ir juvelyrikos kūrinių, kurių kainos prieinamos daugeliui.

Grafika. Viena populiariausių grafikos kūrėjų Daiva Staskevičienė kuria ofortus, kuriuose persipina peizažai su architektūra ir moterų figūromis. Kiekviename darbe galite įžvelgti mistiškus simbolius, tekstus, kurie sukuria visumą ir užpildo tuščią lakštą.

Keramika. Pavasariški Rūtos Indriūnaitės keramikos darbai atrastų vietą ant kiekvieno džiaugsmingo stalo. Profesionali keramikė kuria stilingas interjero detales – paskutiniojoje jos kolekcijoje atsispindi ir madingos šių metų spalvos. Dienos centras „Šviesa“ kviečia įsigyti smagias lėkštes su žvėreliais, kurios buvo sukurtos sutrikusio intelekto žmonių. Šis dienos centras meniniais užsiėmimais padeda žmonėms integruotis, atskleisti save ir bendrauti. Žinoma menininkė Nomeda Marčėnaitė taip pat pristato savo kūrinius parodoje. Realistiškomis gėlėmis puošti keramikiniai indai be abejonės ras vietą jūsų mamos indaujoje. Pasakose minima, kad fėjos daro stebuklus – jų kūrėja Domilė Ragauskaitė tai gali tik patvirtinti. Šios menininkės darbai žavi daugelį.

Papuošalai. Kuri moteris nemėgsta puoštis? Rankų darbo vienetiniai kūriniai sužavės ir jus, ir jūsų mamas. Parodoje „Menas namams“ rasite Simonos Brazdžionytės vėrinių, Danguolės Brogienės gobeleno technikomis sukurtų miniatiūrų, Rimos Sutkienės nertų papuošalų bei Eglės Čėjauskaitės – Gintalės, Pavelo Sinycino juvelyrinių kūrinių.

Perkant bet kurį darbą iš šios parodos, 10 proc. bus skiriama Vytauto Kernagio fondo organizuojamam onkologinėmis ligomis sergančių vaikų kūrybiniam projektui „Gėrio menas“. Už surinktas lėšas fondas planuoja nudžiuginti mažuosius ligonius sferiniu kinu - stebėdami 3D erdvę vaikai jausis tarsi po atviru dangumi ar jūros dugne. Vienas darbas nudžiugins ne tik jūsų mamą, bet ir daugelį vaikų.

Ateik, pamatyk ir prisijaukink meno kūrinį. Parodoje „Menas namams“ galėsite išsirinkti autorinį darbą iš šešių meno rūšių – tapybos, grafikos, fotografijos, papuošalų, keramikos ir skulptūros – ir taip nudžiuginti savo mamą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku