Liepos 5 d. prekybos centras Domus Galerija dirbs iki 18 val., liepos 6 d. nedirbs.

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

Andriaus Šidlausko analoginės fotografijos paroda

×

Klaidos žinutė

  • Warning: include(/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
2016-10-04

Tai žmogus kurio kišenėje visada rasite fotoaparatą.

Andrius Šidlauskas(Lietuva, 1973 m.) daugiau nei 15 metų darbo patirties reklamos agentūrose, kūrybinė aplinka suformavo asmenybę, kuri nesivaiko pripažinimo ar trumpalaikės šlovės, o vertina amžinąsias vertybes. Sako fotografijos galima išmokti, bet rezultatas būna tikresnis jeigu tai daroma iš širdies. Andrius fotografijoje nuo mokyklos laikų, bet gyvenimo dalimi ji tapo tik sulaukus 34 metų, tada kai pikseliai pradėjo daugintis lyg triušiai fermoje, o skaitmeninė fotografija pradėjo intensyviai skverbtis į mūsų kasdieninį gyvenimą, skatinanti vis greitėjantį gyvenimo tempą ir sumenkinanti fotografijos esybę, kuri niekaip negali prilygti išgyventiems gyvenimo momentams. Analoginė fotografija, tai ne tik momento įamžinimas, bet ir procesas primenantis patį gyvenimą... pasiruošimas, meditacija, tikslo siekimas, chemija, laukimas, atspaudas ir amžinybė. Tai grandinė veiksmų, po kurių tavęs laukia netikėtas rezultatas, būtent todėl autorius renkasi senus arba savo gamybos fotoaparatus, pasibaigusio galiojimo juostas, bando visus dar esamus formatus, eksperimentuoja su nuotraukų ryškinimo procesais. Tiki ir taip įrodo, kad ne tik fotografo požiūris į jį supanti pasaulį įtakoja fotografiją, bet nemažą dalimi prie to prisideda ir jo naudojami fotoaparatai bei skirtingų metų gamybos foto juostos. Išbandžius virš 170 fotoaparatų (ir tai neriba, šis skaičius didėja kasdiena) galima susirinkti puikią kolekciją/pagalbininkus kurti fotografijai pagal nuotaiką, apšvietimą, metų laikus ar norimą stilių. Favorit list is long: Diana F, Kodak Brownie Model E, Yashica D, Gakkenflex, Polaroid SX-70, Polaroid 100, Tower automatic 127, Konica A4, Chinon Bellami, Kodak Starflex, Kodak Holiday flash, Nikon F90X, Canon IXUS L-1, Olympus AF-1, Holga 135BC ... Svema DS-4, Agfa Vista, Kodak Vericolor and many more attractive helpers.

Pasirinkus tokį neįprastą, kupiną eksperimentų kelią nelieka autoritetų, o tik noras išbandyti kažką naujo ir atrasti tai ko dar nesi patyręs ... malonu pasijusti mokiniu ir mokytoju viename asmenyje. Per pastaruosius metus buvo dalyvauta parodose, laimėtu konkursų, surengta mokymų ir išpuoštas ne vienas interjeras, bet didžiausia paroda vyksta internete kuri yra nemokamai pasiekiama (pasak Flickr statistikos) milijonams vartotojų, kur apie 95% autoriaus fotografijų yra jo asmeniškai nuskanuotos, kruopščiai aprašytos bei viešinamos kasdiena. Autoriui jo fotografija tai lyg jo kasdienybės metraštis, kelionių almanachas ar gyvenimo fotoalbumas, nes jose atsispindi ne kas kitas, o „gyvenimas pagal nefoto*“ – point of view to the life by nefoto*.

*nickname „nefoto“ – „nefotografas“ trumpinys.

*nickname „nefoto“ – „nefotografas“ (in Lithuanian language) „not a photographer“ shorthand .

Nefotografas – pasak autoriaus t. y. asmuo, neturintys oficialaus fotografo išsilavinimo, kuriam fotografija yra gyvenimo būdas, o ne profesija.

Kviečiame apsilankyti parodoje, kuri vyks iki spalio 31 d.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Slapukų politika Nesutinku Sutinku