Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: Nedirbame
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

DIZAINO SAVAITĖS parodos, seminarai ir ekspozicijos

2018-05-02

2018 metų gegužės 7-13 d. vyks jau tradicija tapęs festivalis DIZAINO SAVAITĖ. 

„Dizaino savaitė“ – kasmetis dizaino festivalis, pabrėžiantis originalių idėjų, įžvalgių sprendimų ir profesionalaus dizaino svarbą. Per pastarąjį dešimtmetį festivalis tapo tradiciniu ir didžiausiu tokio pobūdžio renginiu Lietuvoje. Jį organizuoja ilgametę patirtį turinti asociacija „Dizaino forumas“.

2018 m. festivalis jau tryliktą kartą kvies lankytojus susipažinti su aktualiausiomis šalies ir užsienio dizaino tendencijomis, o dalyvius – pristatyti naujausių projektų kūrybiškai ir smalsiai festivalio auditorijai. 

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ypatingas dėmesys sutelkiamas į lietuvišką dizainą – vykstant festivaliui veiks ne viena paroda, reziumuojanti tai, kas geriausia buvo sukurta mūsų šalyje.Renginiai "Domus galerijoje" :

PARODA „LIETUVOS DIZAINO PRIZAS „GERAS DIZAINAS 2012–2017“

LAIKAS:  gegužės 3 - gegužės 21 d.

VIETA : „Domus galerija“ 1 aukšto foje

Lietuvos dizaino forumas, bendradarbiaudamas su „Domus galerija“, pristato retrospektyvinę nacionalinio konkurso „Geras dizainas“ nugalėtojų darbų parodą. Tris savaites 1 aukšto fojė veiksiančioje parodoje bus pristatomi su interjero tematika susiję 2012–2017 m. konkurso nugalėtojų darbai: baldai, šviestuvai, kilimai, įvairūs interjero aksesuarai ir interjero projektai.

Gegužės 10 d. 19 val. vyks ekspozicijos pristatymo vakaras, kuriame dizaineriai plačiau pristatys savo kūrinius: jų sukūrimo istorijas, konstrukcijų subtilumus ir šiandienį pritaikymą.


STUDIO SANGUINICO. LIETUVIŠKAS IR OLANDIŠKAS DIZAINAS

LAIKAS: gegužės 7 - gegužės 12 d.

VIETA: „Studio Sanguinico“ salonas

„Studio Sanguinico“ – dizaino butikas ir kūrybinė studija – festivalyje „Dizaino savaitė“ pristatys Lietuvoje gaminamus Elenos Kotrynos šviestuvus ir specialiai „Dizaino savaitei“ parengtą olandų prekės ženklo „Pols Potten“ ekspoziciją. Viso festivalio renginio metu „Studio Sanguinico“ bus pasiruošęs plačiai papasakoti apie baldų ir šviestuvų gamybos specifiką, medžiagiškumą ir naujoves. Perkantiems per „Dizaino savaitę“ bus taikomos specialios nuolaidos.


SPECIALISTO DIENA 

LAIKAS:  gegužės 10 d., 13:00 - 17:00 val.

VIETA: „Domus galerija“ konferencijų salė, 2 aukštas

Festivalio „Dizaino savaitė“ renginio „Specialisto diena“ pranešėjai ir pranešimų temos:

  • „Geberit“ dušo erdvės nuotekų sprendimai“ Tadas Ivanauskas, UAB „Geberit“
  • „Vizualizacijos, kurios parduoda, arba Technologijos interjere“ Monika Stelmokė, architektė, programinės įrangos specialistė, UAB „InfoEra“
  • „Išmanūs sprendimai ir naujovės langų konstrukcijose“ Mindaugas Veiveris, UAB REHAU
  • Kavos pertrauka ir „Rekomenduojame kokybę “ vertinimas
  • „Saulės kontrolė – funkcionalumo ir dizaino dermė eksterjere ir interjere“ Ieva Vilniškytė, UAB „Domus Lumina“
  • „Modernus skydinis parketas šiuolaikiniame interjere“ Audrius Volungevičius, UAB „Vielaris“.

Būtina registracija: http://www.interjeras.lt/Specialisto-diena


DELIGHT. APŠVIETIMO ATEITIS PAGAL „ARTEMIDE“

LAIKAS: gegužės 10 d., 17:00 - 19:00 val.

VIETA: „Delight“ šviestuvų salonas


Prieš keletą metų apšvietimo industrija pasikeitė neatpažįstamai paplitus LED („light emitting diode“) šviesos šaltiniams. Kokios tendencijos šiandien ir kokie bus apšvietimo sprendimai ateityje? Įžvalgomis ir ateities vizija dalysis žymiausias pasaulyje dizaino šviestuvų gamintojas „Atremide“ (Italija).


REKOMENDUOJAME KOKYBĘ projektui pristatyti gaminiai

Visos Dizaino savaitės  metu Domus Galerijoje vyko bendras su interjeras.LT projektas "Rekomenduojame kokybę".  Gaminius galite apžiūrėti Domus galerijos salonuose.

Šią idėją rasite salonuose

hello@coockoo.lt
+370 672 31440
Studio Sanguinico - jaukus dizaino butikas ir kūrybinė studija, kruopščiai atsirenkanti orginalius ir modernius gamintojus, kuriančius laikui atsparų dizainą.
info@delight.lt
+370 659 81752
Mūsų tikslas nėra vien tik apšviesti erdvę. Mūsų tikslas - padėti apšvietimu susikurti aplinką, atitinkančią Jūsų poreikius ir nuotaiką.
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku