Liepos 5 d. prekybos centras Domus Galerija dirbs iki 18 val., liepos 6 d. nedirbs.

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

Domus galerijoje duris atvėrė naujas salonas AKMENS KLASIKA

×

Klaidos žinutė

  • Warning: include(/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include(): Failed opening '/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/sites/all/themes/main/templates/webform/webform-form-6465.tpl.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') - theme_render_template() (eilutė 1525/home/domusgal/domains/domusgalerija.lt/public_html/includes/theme.inc).
2018-01-17

Kiekvienas interjeras yra individualus kūrinys, kurį įgyvendinti padeda išskirtinės medžiagos, o vertinantiems natūralumą, originalumą ir ilgaamžiškumą tikrai turi ką pasiūlyti natūralaus akmens gaminių prekybos salonas „Akmens klasika“.

„Akmens klasika“ salone rasite itin didelį natūralaus akmens plytelių, mozaikų, apvadų asortimentą iš travertino, kalkakmenio, skalūno, marmuro ir kitų rūšių akmens. Salonas siūlo ne tik plyteles, bet ir mozaiką, apvadus, skirtus tiek vidaus, tiek lauko darbams, laiptus, įvairią vidaus bei lauko sienų apdailą bei dekoro elementus. Visa akmens produkcija gali būti apdirbima net keletu skirtingų būdų, taip išgaunant nuo įprasto poliruoto, matinio, iki „šukuoto“, taip pat nepakartojamos sendinto, „odos vaizdo“ efekto, skaldyto ir kitokio paviršiaus.

„Pasirinkimo variantus ar pritaikymą gali riboti tik jūsų fantazija. Taip pat, kas turėtų būti ypač aktualu, visa tai – už vidutinės akmens masės plytelių kainą“, – pabrėžia salono vadovas V. Ruzgys. 

„Akmens klasika“ plyteles veža tiesiogiai be tarpininkų iš tokių šalių gamintojų kaip Italija, Turkija, Ispanija, Portugalija, todėl klientams sudaromos sąlygos įsigyti jas už palankesnę kainą. Klientų patogumui įmonė plyteles pristato per itin trumpą laiką – vos 2–3 savaites nuo užsakymo pateikimo, jei gaminių matmenys standartiniai (šiek tiek ilgiau užtrunka, jei pageidaujama nestandartinių matmenų ). Laukti keletą mėnesių tikrai neteks.  

Natūralaus akmens apdaila jūsų sienoms įneš daugiau šilumos ir jaukumo. Tai greitas ir originalus interjero sprendimas, kuris baltą sieną pavers namų puošmena.
Kviečiame užsukti į mūsų saloną ir mes padėsim išsirinkti tinkamiausią variantą jūsų namams.

Šią idėją rasite salonuose

info@akmensklasika.lt
+37065628288; +37061010134
Natūralaus akmens plytelės, mozaika, apdaila, trinkelės, ...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Slapukų politika Nesutinku Sutinku