Vasario 16d. prekybos centras nedirbs

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien iki 18 val.

Elenos Kotrynos šviestuvai STUDIO SANGUINICO salone

Interjero ir šviestuvų dizainerė Elena Kotryna
Elenos Kotrynos šviesos instaliacija
Elenos Kotrynos šviestuvai „Jute“
Elenos Kotrynos šviestuvai „Jute“
Elenos Kotrynos šviestuvai „Santorini“
Elenos Kotrynos šviestuvai „Santorini“
Elenos Kotrynos šviestuvai „Santorini“
Elenos Kotrynos šviestuvai „Zefyrai“
Elenos Kotrynos šviestuvai „Zefyrai“
Elenos Kotrynos šviestuvas „Little moon“
Elenos Kotrynos šviestuvų instaliacija
Elenos Kotrynos šviestuvų instaliacija
2018-06-07

Elena Kotryna - tai ne tik interjero dizainerė, bet ir viena iš nedaugelio šviestuvų dizainerių Lietuvoje. Dizainerės pažintis su šviestuvais prasidėjo dar studijuojant Vilniaus Dailės akademijoje ir tęsiasi iki šiol. Dizainerės Elenos Kotrynos šviestuvai dažniausiai gimsta konkretiems interjerams ir užsakymams. Kolekcija Zefyrai - tai lengvos formos šviestuvai primenantys šį saldumyną. Specialiai Dizaino savaitei 2018m. iš šių šviestuvų buvo sukurta šviesos instaliacija, kuri šiuo metu eksponuojama Studio Sanguinico salone. Pajūrio atmosferos įkvėpta šviestuvų kolekcija Jute - tai keturių skirtingų dydžių šviestuvai, apvyti džiuto virvele. Dizainerės Elenos Kotrynos taip mėgstamos Graikijos įkvėptas kūrinys - šviestuvai Santorini. Kolekciją sudaro dviejų skirtingų dydžių šviestuvai. Dalis dizainerės šviestuvų puikuojasi Studio Sanguinico salone. Čia galima ne tik susipažinti su dizainerės kūryba, bet ir įsigyti Elenos Kotrynos šviestuvų.


Šią idėją rasite salonuose

info@studiosanguinico.lt
+370 672 31440
Studio Sanguinico - jaukus dizaino butikas ir kūrybinė studija, kruopščiai atsirenkanti orginalius ir modernius gamintojus, kuriančius laikui atsparų dizainą.
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku