Vasario 16d. prekybos centras nedirbs

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien iki 18 val.

Gausus Pols Potten staliukų pasirinkimas STUDIO SANGUINICO salone

Pols Potten staliukai
Pols Potten staliukai
Pols Potten staliukai - Dot silver, Dot white, Dot antique cooper
Pols Potten staliukai - taburetės - Tam Tam yellow ir Zig Zag grey
Pols Potten staliukas - Devil's eye
Pols Potten staliukas - Oily Folds
Pols Potten staliukas - Pill Copper
Pols Potten staliukas - Pill green
Pols Potten staliukas - Senofo
Pols Potten staliukas - Short Skirt
Pols Potten staliukas - taburete - Tam Tam yellow
2018-07-16

Vienas iš savičiausių, mylimiausių ir išskirtiniausių STUDIO SANGUINICO siūlomų gamintojų - Pols Potten. Jau kelis dešimtmečius iš eilės šis gamintojas dalinasi pašėlusiomis idėjomis bei ryškiais ir meniškais objektais. STUDIO SANGUINICO salone siūlome platų olandų gamintojo staliukų pasirinkimą, kurie džiugina savitomis formomis, medžiagų ir spalvų įvairove. 

Kolekcijos „Tam Tam“ ir „Zig Zag“ - tai mini staliukai - taburetes, turintys labai platų spalvų pasirinkimą,  o patogesniam sėdėjimui ant jų gamintojas siūlo specialiai šioms kolekcijoms sukurtą paminkštuką. Senųjų amatų autentiškumas atsiskleidžia staliukuose, pagamintuose iš medžio pasyvo, „Senofo“ ir „Short Skirt“, o keramikos mėgėjams galime pasiūlyti trijų skirtingų dizainų staliukus - tai ir dar daugiau Pols Potten staliukų STUDIO SANGUINICO salone.


Idėjos prekės

Staliukas TAM TAM (Pols Potten)

STUDIO SANGUINICO
231.00 €

Šią idėją rasite salonuose

info@studiosanguinico.lt
+370 672 31440
Studio Sanguinico - jaukus dizaino butikas ir kūrybinė studija, kruopščiai atsirenkanti orginalius ir modernius gamintojus, kuriančius laikui atsparų dizainą.

Susijusios interjero idėjos

 „Domus galerija“ ambasadoriai – „IDAS“ interjero dizainerės Vaida Kandratavičiūtė ir Kristina Balaišytė pateikia rekomendacijas, kaip susikurti jaukią poilsio erdvę net ir mažiausiame balkone.

 Frankfurte prie Maino vykusios „Ambiente“ parodos „Ambiente Academy“ prisatytos pagrindinės 2018-ųjų metų stiliaus ir dizaino tendencijos.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku