Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: Nedirbame
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

Juvelyrikos performansas pristatys kūrėjos 10-imtą personalinę parodą

2017-11-20

Lapkričio 22 d. 18.30  val. Domus galerijoje (Lukšio g. 32) juvelyrikos kūrėja Dairona Plėštienė garbiam savo gerbėjų būriui dovanos neįprastą reginį. 10-tos personalinės parodos darbai pavirs gyvais paveikslais, atveriančiais paslaptingą moters pasaulį.

12-ka metų juvelyrinius papuošalus iš natūralių akmenų ir sidabro kurianti autorė Dairona Plėštienė kasmet pradžiugina naujais savo sumanymais. Savo 10-toje personalinėje parodoje kūrėja pristatys išskirtinius juvelyrinius dirbinius, kurie sukurti, auksuojant ir rodžiuojant sidabrą. Ši technologija užtikrina, kad sidabras nekeis savo spalvos.  

Parodos atidaryme kūrėja surengs juvelyrikos performansą, kuriame šukuosenas ir makiažą kurs grožio namai “Mano Harmonija” (įkūrėja Birutė Tumėnienė ir meistrė Diana Kravčukienė).  Juvelyrikos darbus performanse pristatys Jurgitos Kiguolės “Supermodels” agentūros manekenės, kurios pasipuoš DanceShop.lt rūbais.

Muzikinę performanso spalvą kurs gitaros virtuozas Aurelijus Globys.

Sumanymas kolekciją pristatyti kaip gyvus paveikslus Daironai gimė, galvojant apie moters įvairiapusiškumą ir jos kuriamą trauką.

“Moters pasaulį reikia suprasti kaip paveikslą – jame daug prasmių, skirtingų, bet viena kitą papildančių minčių,” – sako Dairona Plėštienė. – “Mano sukurtų papuošalų paskirtis – subtiliai “atkoduoti” šio pasaulio detales.”

Per dvylika savo kūrybinės veiklos metų Dairona Plėštienė yra pelniusi solidų dėmesį tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Autorės darbai puošia moteris JAV, Anglijoje, Ispanijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Rusijoje.

Vertindama natūralumą ir siekdama pabrėžti moters vidinio ir išorinio pasaulio grožį bei harmoniją, Dairona kuria iš akmenų – koralų, oniksų, kalnų krištolo, jaspio, agato, ametisto, tigro akies, lavos, kultivuotų perlų ir t.t. Įprastai kūrėja akmenis derina su sidabru, tačiau kūrybinės veiklos 10-mečiui skirtoje kolekcijoje Dairona pasitelks ir paauksuotą sidabrą.

Kurdama kolekcijas ir autorinius papuošalus Dairona sako, kad kiekvienas jos kūrinys, kaip ir žmogus yra išskirtinis ir nepakartojamas... “Myliu puošti žmones, matyti juos laimingus pasidabinus mano kūriniais,” – sako Dairona ir kviečia pasimatyti išskirtiniame savo renginyje.

P.S. Apie dalyvavimą prašome pranešti elektroniniu paštu- info@domusgalerija.lt


Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku