Darbo laikas

Pirmadienis: 10-18
Antradienis: 10-18
Trečiadienis: 10-18
Ketvirtadienis: 10-18
Penktadienis: 10-18
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien iki 18 val.

KAPRI salone pasirodė „Gessi" maišytuvų kolekcija INCISO

"Gessi" kolekcijos praustuvo maišytuvas INCISO
"Gessi" kolekcijos praustuvo maišytuvas INCISO
"Gessi" kolekcijos praustuvo maišytuvas INCISO
"Gessi" kolekcijos praustuvo maišytuvas INCISO
2019-07-16

Naujausia Gessi kolekcija - INCISO. Gamintojai nenustoja stebinti ir dar kartą įrodo, kad įprastiems daiktams visada antrandamos naujos formos! Dizainerio David'o Rockwell kurti maišytuvai yra įkvėpti amerikietiškojo industrinio laikotarpio, kai miestuose įprasti dalykai tapo naujais, iš naujo atrastais. Kai fabrikai virto loftais ir kūrėsi naujas interjero stilius, neturintis jokių analogų, kai Niujorkas diktavo industrines madas! INCISO sugrąžina mus į laikus, kai interjere išnyksta taisyklės, tačiau viskas buvo tvirta, kokybiška, ilgaamžiška, o dauguma įrenginių buvo prikelti antram gyvenimui. 

Architektūriškai sudėtos maišytuvų formos iš naujo rašto vonios estetikos taisykles. Griežtos linijos kombinuotos su švelniais lenkimais, o smulkios graviūros simbolizuoja technines žalvario apdirbimo galimybes. Industrinis stilius vėl grįžta ir ši išskirtinė Gessi kolekcija yra geriausias įrodymas. 


Idėjos prekės

Šią idėją rasite salonuose

info@kapri.lt
+370 611 07273
Produkcija: Plytelės interjerui ir eksterjerui, parketas, tapetai, kiliminė danga, PVC danga, medžio mozaika, medinės terasos, dirbtinis akmuo, santechnika.
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku