Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nuo 10 val.

KROSNYS IR KROSNELĖS salone 3D ugnis elektriniuose židiniuose

2018-12-12

„Krosnys ir Krosnelės“ kartu su savo partneriais „Sebekas“ ištikimiems židinių gerbėjams pristato naujieną – 3D ugnį elektriniuose židiniuose. Į tikrą ugnį panaši liepsna, žėrinčios malkos ir kibirkščiuojančių žarijų garsas namuose sukuria šiltą aplinką ir turi dar daugiau neatskleistų privalumų.

Naujos kartos trimačiai elektriniai židiniai suteikia namams šilumos, komforto ir jaukumo tiek pat, kiek tradiciniai židiniai. Jie gali būti puikus sprendimas, jei dėl namo konstrukcijų ir saugumo reikalavimų  įprastą židinį patalpose nėra galimybės įrengti.

Tikrovišką ugnies vaizdą kuriančių elektrinių įtaisų savybė – galimybė nustatyti darbo režimą. Kitaip nei tradiciniai, elektriniai židiniai gali dirbti šildymo režimu ar be jo. Šaltą žiemą toks elektros įtaisas apšildo 20 m² patalpą, o štai karštesniu oru tiesiog galima mėgautis židinio liepsna be šildymo.  

Gyvos ugnies efektą kuriančio židinio priežiūra ir valdymas yra ypatingai patogūs ir draugiški vartotojui. Pakanka vadovautis instrukcijomis: tereikia įpilti distiliuoto vandens, įkišti kištuką į rozetę, įjungti jungiklį ir mėgautis kerinčia 3D liepsna.

Šią idėją rasite salonuose

domus@krosneles.lt
+370 698 80655
KROSNELĖS, ŽIDINIAI IR KROSNYS AUKŠTO ENERGINIO EFEKTYVUMO KLASĖ A+ NAMAMS. Galime Jums pasiūlyti danų, norvegų, belgų, italų, vokiečių gamintojų aukštos kokybės išskirtinio...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku