Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

KROSNYS IR KROSNELĖS salone aromatinės WOODWICK žvakės – kvapni interjero detalė

2019-01-24

Žvakės – ypatinga interjero dalis. Įvairių spalvų, raštų, formų žvakės yra vertinamos ir dėl skleidžiamo aromato. Šiandien mes kviečiame jus suteikti savo namams išskirtinį kvapą su aromatinėmis, spragsinčiomis „Woodwick“ žvakėmis.

Vidinė harmonija, jaukumas ir ramybė aplanko namus ir širdį uždegus kvapų įvairovę turtingas „Woodwick“ žvakes. Jų aromatas – daugiasluoksnis, tad žvakei degant galima pajausti skirtingas nuotaikas kuriančias natas, kurios lyg muzika užpildo erdves.

Unikalias žvakidžių formas, pasirinktą aromatą ir spalvas galima pritaikyti prie bet kokio interjero. Deganti žvakė namuose bus šviesos, dvasingumo ir romantikos šaltinis, o nedeganti – nedidelė, bet kvapni namų puošybos detalė.

Šios ypatingos žvakės yra labai praktiškos: viena žvakė gali degti virš 100 valandų.  Patogus ir kūrėjų sugalvotas sprendimas – subtilus medinis dangtelis, kuris sandariai uždaro stiklinį indą, kai žvakė nėra deginama.

Renkantis žvakes, ypač, jei mėgstate jas deginti itin dažnai, prioritetą reikėtų teikti natūralioms medžiagoms, o būtent tokios ir yra „Woodwick“ žvakės. 

Iš sojos pagamintas vaškas neturi sintetinių priemaišų, tad jos neteršia namų oro, kuriuo kvėpuojate.Jaukių akimirkų prie žvakių jums linki salonas „Krosnys ir Krosnelės“, kuriame ir galite įsigyti ypatingas „Woodwick“ žvakes.

Užsukite pas mus į svečius galite adresu „Domus galerija“ (P. Lukšio g. 32, Vilnius), taip pat kviečiame apsilankyti elektroninėje parduotuvėje www.krosneles.lt.

Idėjos prekės

Aromatinės spragsinčios žvakės (Woodwick)

KROSNYS IR KROSNELĖS
Nuo 22.00 €

Šią idėją rasite salonuose

domus@krosneles.lt
+370 698 80655
KROSNELĖS, ŽIDINIAI IR KROSNYS AUKŠTO ENERGINIO EFEKTYVUMO KLASĖ A+ NAMAMS. Galime Jums pasiūlyti danų, norvegų, belgų, italų, vokiečių gamintojų aukštos kokybės išskirtinio...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku