Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

Naujos kartos kiliminės plytelės salone „Doremus“

2016-03-24

Vokiečių gamintojasObject Carpet“, pristatydamas naujos kartos dangas plytelėmis FREESTILE, dar kartą patvirtina, jog yra vienas iš inovatyviausių kiliminių dangų gamintojų pasaulio rinkoje. Esminės inovacijos sulaužo įprastus standartus – FREESTILE apjungia ne tik funkcionalumą ir dizainą, bet ir atsakomybę prieš aplinką. Ši danga itin tinkama DGNB ir LEED („žaliems“) pastatams.


FREESTILE kolekcijos kiliminė danga plytelėmis specialia audimo technika atspindi ne tik grindų modernumą ypač kietu dangos paviršiumi, bet ir apjungia visus tekstilinių grindų dangos privalumus, susijusius su komfortu, sveikata, atsparumu slydimui bei akustinėmis savybėmis.

Šioje kolekcijoje yra itin mažas kietųjų dalelių kiekis, t.y. 50% mažiau lyginant su akmens masės plytelėmis ar parketu. Tai patvirtina GUI sertifikato rezultatai, o gautas TUV sertifikatas įrodo, jog ši danga tinkama alergiškiems žmonėms.

Unikali dažymo technologija suteikia neįtikėtiną dizaino erdvės efektą.

Intensyvaus judėjimo patalpos - viešbučiai, oro uostai, parodos, pardavimo vietos - yra tos erdvės, kur klojama ši unikali permaininga kolekcija.

FREESTILE kolekcija yra 16 grafinių dizainų su 4 spalvinių gamų pasirinkimais.

Techninės FREESTILE savybės:

  • Plytelių matmenys 50x50 cm;
  • Pluoštas pagamintas unikalia dažymo technologija.
  • Neskleidžia nemalonių kvapų (GUT sertifikatas);
  • Nereikalauja ypatingos priežiūros;

Daugiau apie prekes sužinosite salone „Doremus“.

Šią idėją rasite salonuose

info@doremus.lt
+370 612 90529
Grindų ploštuma yra labiausiai apkrauta visoje patalpų erdvėje. Žinant tai, Doremus siūlo dangas, kurios visų pirma pasižymi funkcionalumu ir patvarumu.
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Slapukų politika Nesutinku Sutinku