Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

Plytelių naujienos ELDORIS salone!

2018-05-08

„Viskas kinta ir transformuojasi“ - tokius žodžius galime rasti, atsivertus CERAMICHE PIEMME plytelių fabriko internetinį puslapį.

Tai nuo 1962m. Italijoje veikianti, ir pasaulyje žinoma plytelių gamykla, “Made in Italy” reikšmę įgyvendinanti derindama kompetenciją, aistrą ir kūrybiškumą. Šiais metais nusprendusi pažiūrėti į save veidrodyje, nes atėjo laikas įvertinti, ką pasiekė, ir tas sritis, kuriose vis dar buvo galima tobulėti, todėl buvo nuspręsta prisitaikyti prie klientų pasirinkimo, atsižvelgiant į stilių ir, svarbiausia, į kintantį gyvenimo būdą. Tokiu būdu atradusi idėjų ir pristačiusi kelias visiškai naujas plytelių kolekcijas.

UNIQUESTONE kolekcija, įkvėpta įvairių akmenų, granitų ir marmurų vizualinės estetikos, meistriškai sumaišytų tarpusavyje, kad sklandžiai jungtų kolekcijos charakterį. Paviršius išsiskiria gerai subalansuota grafine spalva ir raštų kintamumu, kurie jungiasi tarpusavyje labai natūraliai.

FLEUR DE BOIS kolekcijos vizualiai galingas, intelektualiai elegantiškas ir, svarbiausia, nesenstantis dizainas. Kurios pagrindą sudaro itališko riešuto piešinys, kuris kuria harmoningą medžio tekstūrą. Kolekciją papildo CHEWRON stiliaus plytelės (prancūziška eglutė).

Pierre Charpin kurta FRAGMENTS kolekcija, tai įvairių paviršių ir tekstūrų derinys iš pirmo žvilgsnio atrodantis kaip visiškas chaosas, tačiau viską jungia spalviniai niuansai derinami tarpusavyje. Tai fragmentai - medžio, dervos, glazūros ir atsitiktinių raštų iškarpų dermė.


Šią idėją rasite salonuose

eldoris@eldoris.lt
+370 640 15561, +370 650 54530
Bendrovė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba vonios kambario įranga, keraminėmis ir akmens masės plytelėmis. Taip pat prekiaujame dekoratyviniais akmenimis, klinkeriu bei marmuru.
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku