Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: Nedirbame
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

Prekybos centro "Domus Galerija" antrame aukšte duris atvėrė naujas baldų salonas VENDO

2017-01-11

VENDO – tai prekybos įmonės BLANCHE (Ukraina) atstovas Lietuvoje, dizaino ir baldų pramonės srityje dinamiškai besivystanti įmonė, gaminanti baldus ir aksesuarus, skirtus patogiai ir stilingai gyventi šiuolaikiniame pasaulyje.

Įmonė BLANCHE kuria Jums patogius, kokybiškus ir ekologiškus baldus, konstruktyviai ištobulintą su geriausiu medžiagų deriniu.

Baldai BLANCHE įkūnija harmonijos su aplinka troškimą, nes jo gamybai yra naudojamos tokios natūralios medžiagos kaip, pavyzdžiui, mediena, oda ir tekstilė.

Dėmesys detalėms ir individualumui - tai yra skiriamieji bruožai, kurie apibūdina BLANCHE kūrybinį stilių. Kiekvienas modelis yra kruopščiai ištobulinamas iki tobulumo, plėtojant idealią konstrukciją ir geriausią medžiagų derinių parinkimą.

BLANCHE projektuoja baldus, kurie gali paversti Jūsų poilsį į tikrą malonumą, todėl dauguma modelių išsiskiria padidintu minkštumu ir giliu įsodinimu.


Idėjos prekės

Sofa RIDING

2 560.00 €

Sofa MELIA

3 600.00 €

Modulinė sofa ALFINOSA

Nuo 699.00 €

Sofa KARRERA

Nuo 3 566.00 €
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku