Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

Salonas CASA BELLA pristato „Aster Cucine“ virtuves

Kolekcija „Moderno“
Kolekcija „Tradizionale“
Kolekcija „Luxury“
Kolekcija „Factory“
Kolekcija „Transitional“
2016-10-28

Dizainas, kuriantis nuotaiką

Dizainas įkūnija idėjas ir išreiškia aistras. Italų virtuvės „Aster Cucine“ meistrai savo gaminiuose stengiasi išryškinti esmines dizaino ir funkcines savybes ir siekia, kad baldų sukuriama nuotaika puoselėtų gerąją namų dvasią.

Italų virtuvės dizainas sukelia įvairialypių pojūčių. „Aster Cucine“ kolekcijomis palaikomas nenutrūkstantis dialogas tarp formos ir jausmo, tarp dizainerio, kuris dalijasi savo nuotaika, ir tų, kurie ją atpažįsta ir ja džiaugiasi. Gamintojai neabejoja, kad daugelį elementų ir medžiagų galima derinti tarpusavyje, taip sukuriant skirtingas „istorijas“.

Pasirengę eksperimentuoti

Virtuvės kolekcijoms būdingos išskirtinės medžiagų panaudojimo galimybės: natūrali ar sendinta mediena, dengiama įvairiu laku, akmuo, šlifuotas metalas, veidrodžiai ar net mokyklinės lentos paviršius, ant kurio galima rašyti kreida. Nemažas dėmesys skiriamas ir dekoratyvumui, tuo tikslu naudojant originalios tekstūros plokštes ar kiekvienam stiliui atliepiančias skirtingas rankenėles.

„Aster Cucine“ gaminiai leidžia pasireikšti neribotai dizainerio fantazijai. Netgi prisitaiko prie kiekvieno jo įnorio. „Apgalvotos smulkiausios detalės, didelis vidaus elementų (dėklų, džiovyklų, krepšių) pasirinkimas, išskirtinio dizaino gartraukių kolekcija, įdiegtos modernios technologijos, dėmesys ergonomikai – mums svarbus kiekvienas aspektas. Galbūt tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis“, – teigia italų gamintojai.

Ir čia pat priduria, kad jų užmojai visuomet siekia šiek tiek toliau: „Mums patinka eksperimentuoti, eiti nepramintais takais, derinti netikėtus elementus. Siekdami kokybės ir nepriekaištingo praktiškumo, kurie būdingi visoms mūsų kolekcijoms, nevengiame ir stebinti.“

Kiekviena kolekcija – atskira istorija

Italų gamintojas „Aster Cucine“ savo veiklą pradėjo 1983 metais. Jau nuo pirmųjų žingsnių kūrėjai dalijosi kartų patirtimi. Kiekvienas įmonės veiklos etapas labiau susijęs su skirtingomis medžiagomis: mediena, plienu ar kitais metalais ir jų lydiniais. Taigi kiekviena sukurta virtuvės kolekcija „pasakoja savo pasakojimą“ ir skleidžia skirtingą nuotaiką.

Pagrindinis kūrėjų tikslas – patrauklus dizainas, kuris sužadintų stiprius jausmus. Todėl „Aster Cucine“ gaminiai tampa kiekvienų namų centru. Šios virtuvės nepakeičiamos, joms sunku atsispirti – tuo neabejoja gamintojai.

„Aster“ gaminiai nėra statiški: keičiantis technologijoms, keičiasi ir jie. O tradicinės amatininkystės ir pramonės naujovių jungtis šio gamintojo niekada nepamirštama.

Vertybiniai pamatai

Kiekvienas verslas turėtų siekti pasaulį padaryti geresnį. Šios nuostatos laikosi ir italų kompanija: „Ribotų išteklių pasaulyje labai svarbu, kad kiekvienos įmonės produktai būtų ilgaamžiai.“ Projektuodama, gamindama ir parduodama baldus, „Aster“ įmonė vadovaujasi principu, kad natūralioje aplinkoje nėra tokio dalyko kaip atliekos – kiekvienas gamtos elementas yra sunaudojamas.

„Aster Cucine“ įmonė pabrėžia, kad remiasi Italijos kultūra, istorija, o naudodami skirtingas medžiagas, atskleidžia jų potencialą: „Didžiuojamės savo šalies paveldu ir džiaugiamės turėdami galimybę jį interpretuoti.“

Kita italų gamintojo siekiamybė – kurti individualų dizainą, kuris skleistų ir skirtingą nuotaiką. O įvairią nuotaiką galintys paskatinti virtuvės baldai, be abejonės, taps išskirtiniu valgio ruošos erdvės pagrindu. Nuo projekto pradžios iki pat pabaigos „Aster“ specialistai paiso kliento pageidavimų ir poreikių – tiek pasirenkant medžiagas, tiek montuojant baldus vietoje.

Emocijų puokštė – virtuvėje

„Aster Cucine“ sukūrė penkias virtuvės kolekcijas, savo dizainu skleidžiančias įvairią nuotaiką ir aprėpiančias skirtingus stilius.

Modernumas. Ši kolekcija įkūnija dabartį, šiandienos įvykius ir aktualijas, kurios nevyko vakar ir kurių nebebus rytoj. Kolekcija „Moderno“ – tarsi akimirkos išraiška.

Tradiciškumas. Kolekcija „Tradizionale“ įkvėpta klasikinio stiliaus. Ji skirta tiems, kuriuos žavi praeities tradicijos. Čia svarbu ne tiek baldai, kiek senovinis braižas.

Prabanga. Žaismingas aukso ir sidabro junginys, blizgi apdaila ir veidrodžiai, prabangūs paviršiai ir vertinga mediena sudaro šios kolekcijos pagrindą. Kolekcijos idėja – gyvenimas nieko nestokojant.

Industrinis stilius. Kolekcija „Factory“ – tarsi dirbtuvės, kuriose knibžda skirtingų stilių ir medžiagų samplaika. Plienas ir medis. Čia drąsiai laužomos taisyklės. Kolekcija skirta nenorintiems sekti paskui minią asmenims.

Judėjimas. Kolekcijos „Transitional“ esmė – kelionė, todėl ji skirta mėgstantiems keisti, keistis ir visuomet judėti į priekį. Ši virtuvė patiks žmonėms, besistengiantiems kasdien dėvėti skirtingo stiliaus drabužius ar tiesiog norintiems kiekvieną dieną patirti kaip visiškai naują pradžią.

Parengė > Sigita Venckutė , „Namas ir aš“.

Šią idėją rasite salonuose

domus@casabella.lt
+370 615 17904
Casa Bella yra vienas stambiausių itališkų baldų tiekėjų. Tai leidžia klientams pasiūlyti baldus pačiomis palankiausiomis sąlygomis, o turimas baldų asortimentas praktiškai neriboja galimybių kuriant interjerą.
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Slapukų politika Nesutinku Sutinku