Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: Nedirbame
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

Salonas „Dubingiai“ siūlo išlaisvinti vaizduotę ir papuošti interjerą modernia, Jūsų sumanyto dizaino kilimine grindų danga

2016-06-27

Leiskitės į kūrybinę kelionę spalvingais peizažais bei meno lobynais, futuristiniais scenarijais ar atsiminimų labirintais.

Jūsų inspiruotą dizainą materializuos revoliucinga Vokietijos gamintojo M2 CARPETS technologija - didelės raiškos spauda ant tekstilės.

M2 CARPETS kiliminė danga, tai Jūsų kūrybiškumo ir techninių inovacijų sintezė, tai:

Dar daugiau tapybiškumo:

Aplinkos vaizdinius, spalvas, ornamentus nuo šiol galima preciziškai perkelti ant tekstilinės grindų dangos.

Dar daugiau spalvų:

Rinkitės net iš 650 standartinių gamintojo M2 CARPETS spalvų ir keleto įkvepiančių spalvinių temų: žiemos dangus, žydėjimas, aurora, mangrovė, tundra... arba sukurkite savo spalvyną. *

Dar daugiau stulbinančio realumo:

Smulkūs rytietiškų kilimų ornamentai, ryškiaspalviai skiautiniai ar net skaitmeninių fotografijų vaizdai – visa tai ir dar daugiau gali būti atvaizduota kiliminėje dangoje.

Dar daugiau detalumo:

76 dpi spaudos raiška garantuoja, kad kiliminės dangos raštas bus ryškus ir detalus, su glotniais dizaino elementų kontūrais bei tolygiais spalvų perėjimais.

Dėka modernios M2 CARPETS technologijos, kiekvieną erdvę galite papuošti vis kito rašto kilimine danga, tereikia užsakyti 20m² * (dangos su dizainu plotas – 12m² *).

Jūsų pasirinkto dizaino, kaip ir bet kuri kita kiliminė danga, bus maloni liesti, komfortiška, saugi, suteiks šilumos ir jaukumo. Be to – praktiška ir atspari dėvėjimuisi ne tik namuose, bet ir visuomeniniuose interjeruose.

* yra papildomų sąlygų

Šią idėją rasite salonuose

domus@dubingiai.lt
(8 5) 274 1163
Interjero dizainerių konsultacijos.Užuolaidų modeliavimas ir siuvimas.
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku