Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

Salonas SIMETRIA pristato visame pasaulyje žinomą USM modulinių baldų ženklą!

2018-02-02

SIMETRIA salonas džiaugiasi galėdamas pristatyti ir atstovauti visame pasaulyje žinomą USM modulinių baldų etaloną skirtą namams ir biurui. Šveicarų gamintojo USM HALLER baldai atspindi inovacijų aistrą, erdves, kurios apjungia naujus veiklos būdus, lankstumą, aiškią stilistiką ir dizaino kokybę. Įmonė įkurta 1961 m, o USM ball – patentuota detalė išgarsino įmonę visame pasaulyje ir tapo kompanijos atpažįstamumo elementu. 


USM Haller modulinės komodos ar lentynos lengvai projektuojamos reikiamų parametrų. Chromuoto metalo rėmai, su unikalia USM ball sujungimo detale, yra užpildomi metalo arba stiklo sienelėmis. Stalčiai gali būti atverčiami arba ištraukiami, su lentynomis arba be jų.


Haller seriją sudaro komodos, indaujos, drabužinės, staliukai su stalčiais ar ratukais, kavos staliukai. USM Haller stalai valgomajam ar darbo zonai patenkins visus Jūsų lūkesčius. Galimybė rinktis skirtingus dydžius, stalviršiai galimi medienos, dažytos plokštės, stiklo arba metalo.


Ergonomiški reguliuojamo aukščio profesionalūs darbo stalai USM KITOS padės puikiai jaustis darbo aplinkoje. USM akustinės plokštės padės susiprojektuoti individualią darbo zoną su daugiau privatumo. Daugiau apie USM namų ir biuro sprendimus sužinokite apsilankę SIMETRIA salone bei Simetria tinklalapyje.

Idėjos prekės

TV komoda HALLER (USM)

SIMETRIA
2 965.00 €

Knygų lentyna HALLER (USM)

SIMETRIA
3 179.00 €

Drabužinė HALLER (USM)

SIMETRIA
4 855.00 €

Darbo stalas HALLER (USM)

SIMETRIA
1 246.00 €

TV komoda HALLER (USM)

SIMETRIA
832.00 €

Šią idėją rasite salonuose

design@identia.lt
(8 5) 274 1172, +370 655 28329
SIMETRIA salonas propaguoja šiltą, humanišką modernumą už protingą kainą. Mes stengiames, kad mūsų siūlomi baldai bei šviesa pasižymėtų ne tik...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku