Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: Nedirbame
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

Salone „Retroforma“ naujiena- Designers Guild dažai!

2016-04-22

Šią vasarą mes dažome!

Pavasarį visada norisi naujų spalvų! O ką nors nudažyti tiesiog būtina!

Nuo šiol salone „Retroforma“ bus galima išsirinkti ne tik tapetus, audinius užuolaidoms, bet ir dažus. Manome, kad atėjo metas dažus sienoms ir kitiems namų objektas rinktis lengvai. Nuolat susidurdavome su klientų rūpesčiu, kokiais dažais dažyti kambario sienas. Kokia dažų spalva labiausiai tiks prie šių tapetų? Gal galėtumėte patarti kokiais dažais dažyti sienas? Dabar bus lengva, nes dabar galėsite susiderinti savo kambarį tobulai. Kaip aš sakau iki taburetės spalvos, nes su Designers Guild dažais galima dažyti viską: sienas, lubas, duris, kėdes, grindis, grindjuostes, palanges, spintų lentynas, net 154 spalvomis. Designers Guild dažai yra ypač ekologiški, neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų į aplinką. Jie ypač gerai dengia ir jais lengva dažyti, nes juose yra dvigubai daugiau pigmento negu įprastiniuose dažuose. Su 1l dažų galima nudažyti 14 kv. m, o su aliejiniais net 16 kv. m.

Dažai yra net 4 skirtingų rūšių. PERFECT MATT EMULLSION yra labai matiniai vandeniniai akrilinės dervos dažai sienoms ir luboms. Vandeniniais kiaušinio lukšto PERFECT WARER BASED EGGSHELL dažais galėsite dažyti baldus, duris, vonios kambarių sienas. Jie yra šiek tiek blizgesni. Jei pasiilgote spalvos lauke ar norite perdažyti suoliuką sode ar radiatorių, galėsite rintis aliejinius dažus PERFECT OIL BASED EGSHELL. Jie yra tobuli, nes pagaminti iš augalinių aliejų ir yra ypač ekologiški, tad jei dažysite Designers Guild dažais nereiks rūpintis dažų poveikiu sveikatai. Dažai yra supilstyti į 1 ir 2,5l skardines.

Smagiausia yra tai, kad galite įsigyti 125ml dažų spalvos mėginį iš karto mūsų salone. Taip galėsite išmėginti spalvą savo namuose, nusidažyti spalvos mėginį ir jį turėti kai rinksitės plyteles, virtuvės spintelių spalvą, sofos audinį ar užuolaidas.

Visą vasarą iki rugpjūčio mėnesio pabaigos visiems išsirinkusiems tapetus dovanosime Designers Guild dažų 125ml skardinę- mėginį, kad galėtumėte išsirinkti pačią geriausią spalvą jūsų sienoms.

Pasitarti dėl gražesnio gyvenimo ir spalvų kviečiu užsukti į interjero saloną „Retroforma”, kur lauksiu Jūsų su visa interjero ir tekstilės dizainerių komanda.

Šią idėją rasite salonuose

info@retroforma.lt
(8 5) 210 1123
Didžiausias geriausių pasaulio gamintojų tapetų ir audinių pasirinkimas. Profesionalus dekoravimas tekstile. Užuolaidų, lovatiesių dizainas ir siuvimas. Baldų...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku