Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

Salone TCH naujienos! ANAIS, NEW ENGLAND kolekcijų lovos!

Anais bedroom kolekcija
Cromwell kolekcija
New England kolekcija
2018-04-06

Anais bedroom - tai funkcionali kolekcija, kurios grožį kuria švarios linijos ir apvalinti baldų kraštai. Kolekcijos estetika yra įkvėpta skandinaviško stiliaus baldų, kurie buvo populiarūs 1950-aisiais. Vertikalios šoninės baldų konstrukcijos į apačią siaurėja, taip išgaunamos elegantiškos kojelės. Kiekvieno baldo priekiniai fasadai lenkti. Kolekciją puošia ir paprastos detalės, tokios kaip apvalios medinės rankenėlės ar subtilūs kryželiai po baldų apačia. Miegamojo komplektas yra gaminamas iš natūralaus medžio masyvo. Platus spalvų asortimentas, galimos skirtingos ąžuolo paviršiaus apdailų variacijos. Anais bedroom kolekcijos baldai - dvelkiantys skandinaviška estetika.

Cromwell miegamojo kolekcija buvo kurta, remiantis tradicinėmis prancūziško stiliaus baldų tendencijomis. Baldai yra gaminami iš aukščiausios rūšies europietiško ąžuolo bei medienos plokštės kombinacijos. Visa tai yra technologiškai sujungiama į subtilių lenktų formų pastelinį derinį.Kiekvienam Cromwell kolekcijos baldų modeliui, yra parenkama kruopščiai atrinkta pačio kokybiškiausio ąžuolo rūšis, kas dar labiau iškelia kolekcijos kokybės standartą iki aukščiausio lygmens. Kiekvienoje kolekcijos komodoje bei spintelėje yra slapti stalčiai, kurie subtiliai pasislepia po grakščiu lenktu ąžuoliniu baldo stalviršiu, kas priduoda kolekcijai subtilaus šarmo bei diktuoja tam tikrą kliento poreikio standartą.

New England bedroom kolekcijos miegamojo baldų asortimentas yra universalus, žavintis savo paprastumu, proporcijomis. Angliško stiliaus baldų kolekcija buvo sukurta užtikrinti jūsų ramų poilsį, kad miegamajame atsipalaiduotumėte ir jaustumėtės puikiai. New England bedroom kolekcija gaminama iš geriausios kokybės Europietiško ąžuolo. Durelėse ir stalčiuose pagal angliško stiliaus tradicijas yra išfrezuojami rėmeliai. Toks sprendimas pabrėžia natūralų ąžuolo masyvo grožį. Baldai gali būti aliejuojami, lakuojami arba dažomi net septynių spalvų variantais.

Šią idėją rasite salonuose

info@tch.lt
865218101
TCH gaminamų baldų stilistika atkartoja skirtingų pasaulio šalių baldų stiliaus tendencijas- prancūziško Provanso dvasia, skandinaviškas griežtumas bei britų taip mėgiamas “contemporary".

Susijusios interjero idėjos

„Domus galerijos“ ambasadorė – interjero dizainerė – Elžbieta Skunčikienė pataria, kaip nepamirštant stiliaus įsirengti kokybiškam poilsiui tinkamą miegamąjį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku