Vasario 16d. prekybos centras nedirbs

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-18
Sekmadienis: -
Šiandien iki 18 val.

KAVOS DRAUGAS

Pagrindinė priežastis, dėl kurios esame čia – mes tiesiog dieviname kavą! Kasdien išgeriame ir savo klientams bei svečiams išdaliname šimtus Latte, Cappuccino ir juodos kavos puodelių. Štai iš kur mes tiek daug žinome apie kavos aparatus, jų priežiūrą ir pačią kavą. Bet žinios, kai jomis nesidalini, nelabai ko vertos, tad nuolat stengiamės patarti ir padėti savo klientams, kad laikas, praleistas su kava, būtų vienas malonumas!

Kavos Draugo asortimente galite rasti daugiau nei 300 kavos aparatų ir daugiau nei 50 rūšių kavos, įvairiausių priedų bei aksesuarų – to turėtų pakakti net išrankiausiems kavos gurmanams.

Turime vienintelę taisyklę – rūpintis savo klientais. Kai rūpinamasi nuoširdžiai, visi kiti dalykai įvyksta savaime. Galbūt todėl žmonės ir vertina mūsų aptarnavimą bei užsuka pasikalbėti ir padiskutuoti apie savo mėgstamiausią gėrimą. Laukiame užsukant ir tavęs, iki susitikimo prie puodelio kavos!


vilnius@kavosdraugas.lt
+370 5 2740083

Pirmas aukštas

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku