Prekybos centras Birželio 24d. nedirbs

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: -
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: Nedirbame
Šiandien nuo 10 val.

ARCTIC SPAS/ BIG GREEN EGG salone įsigiję Big Green Egg, į savo namus atsigabensite aukščiausios kokybės keraminę kepsninę.

2021-05-07

Jūs, maisto mylėtojas, dėl vieno esate tikras: įsigiję Big Green Egg, į savo namus atsigabensite aukščiausios kokybės keraminę kepsninę. Big Green Egg yra daugiau nei paprasta kepsninė – tai visa lauko virtuvė, kurioje galėsite kepti picas, rūkinti žuvį, žemoje temperatūroje kepti mėsą ir daryti viską, ką galima daryti įprastoje orkaitėje. Big Green Egg teikiamos kulinarinės galimybės yra beribės. Taigi, neverta aiškintis, ar norite Big Green Egg kepsninės. Tiesiog paklauskite savęs, kuris iš 7 modelių jums labiausiai tinka. Tobula Big Green Egg kepsninė visada atsiras, nesvarbu, kokio dydžio jūsų šeima, kiek turite draugų, ar erdvus jūsų kiemas (arba terasa)!


Šią idėją rasite salonuose

info@arcticspa.lt, info@kepsnines.lt
+37061236344
Siūlome unikalius kanadietiškus hidromasažo baseinus Arctic Spa, skirtus naudoti tiek viduje, tiek ir lauke ištisus metus. Taip pat, pas mus rasite pripažintą ir aukštai įvertintą visame pasaulyje keramikinę kepsninę iš JAV Big Green Egg.
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku