Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: Nedirbame
Šiandien nuo 10 val.

NOLTE Küchen salonas pristato virtuves ieškantiems išskirtinumo ir prabangos bei turinties subtilų skonį

2021-06-29

Nolte Küchen virtuvės skirtos ieškantiems išskirtinumo ir prabangos bei turintiems subtilų skonį. Šios virtuvės skirtos tiems, kurių namų interjeras atspindi jų asmenybę, kuriems rūpi kiekviena detalė ir komfortas. 

Komfortas Nolte Küchen virtuvėse sukuriamas inovatyvių, vietą taupančių sprendimų dėka. Itin talpioje, aukštoje spintoje visi produktai ras savo vietą ir bus matomi.  Spinta turi žaismingą pravardę „ponių laimė“.

Kampinės spintelės – virtuvės erdvė, kuri dažnai neišnaudojama pilnai. Nolte Küchen siūlo naudoti išvažiuojančių lentynų sistemą - liftą, kuri ne tik pilnai išnaudos kiekvieną centimetrą, bet ir leis lengvai paslėpti ir pasiekti virtuvės prietaisus, kurių nesinori matyti ant stalviršio. 

Virtuvė turi būti ne tik talpi, patogi gaminimui, bet ir tvarkymuisi. Tad siūlome įmontuoti pakeltą indaplovę. Jums nereikės lankstytis, indus sukrausite ir iškrausite tikrai patogiau. 

Po indaplove – Nolte siūlo stalčių. Šis stalčius su specialia technologija, kuris gali būti įmontuojamas po indaplove. 

Sensorinis spintelių atidarymas, tai sprendimas, kuris leidžia virtuvę išlaikyti tvarkingą ir švarią ilgiau. Kai rankos užimtos ar purvinos, stalčius galėsite atidaryti jų neliesdami. 

Nolte Küchen virtuvė – funkcionalus sprendimas namams su charakteriu, kuriuo galėsite džiaugtis jau po 6-8 savaičių. 


Šią idėją rasite salonuose

info@nolte.lt
+370 613 86593
NOLTE Küchen – daugiau nei 60 metų patirties sukaupęs, populiariausias Vokietijos virtuvių gamintojas, kasdien pagaminantis maždaug 1000 virtuvių. Nors visos virtuvės gaminamos tik...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku