Prekybos centras gruodžio 24 d., 25 d. ir 26 d., sausio 01 d. prekybos centras nedirbs, o gruodžio 31 d. dirbs sutrumpintu grafiku iki 17 val.

Время работы

понедельник: 10-19
вторник: 10-19
среда: 10-19
четверг: 10-19
пятница: 10-19
суббота: 10-18
воскресенье: -
Сегодня до 19 час.

VOKĖ-III

Specializuota virtuvės baldų projektavimo, gamybos bei prekybos Uždaroji akcinė bendrovė „Vokė-III” savo veiklą pradėjo 1991 metais. Jau daugiau kaip 25 metus yra viena didžiausių modernių, klasikinių bei tradicinių virtuvės baldų gamybos įmonių šalyje. Per metus bendrovė suprojektuoja, pagamina ir parduoda vietinėje rinkoje bei skandinavijos šalyse daugiau nei 5000 vienetų virtuvės bei kitų korpusinių baldų komplektų.

Lietuvoje ilgus metus sėkmingai dirba trijų „Vokė-III” firminių virtuvės baldų salonų bei jų partnerių baldų parduotuvių tinklas. „Vokė-III” virtuvės baldus pamilo pirkėjai ir kaimyninėje Latvijoje. Nuolat plečia veikla Danijoje,Norvegijoje, Švedijoje, Islandijoje, Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje, Latvijoje. Šiose šalyse jų partneriai – statybinės kompanijos, kurios „Vokė–III“ žino kaip patikimus, gaminančius ne tik kokybiškus virtuvės baldus, bet ir vonios baldųbei spintų su slenkančiomis sistemomis tiekėjus.

UAB „Vokė-III" vizija - būti virtuvės baldų rinkos lyderiu, tapti patikimiausia ir didžiausia virtuvės baldų eksportuotoja Lietuvoje, siekiančia nuolat ir lanksčiai tobulinti gaminamų produktų ir teikiamų paslaugų kokybę.

vilnius@voke3.com
+370 5 230 41 41

Первый этаж

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku