Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: Nedirbame
Šiandien nuo 10 val.

DiLed biuras

Interjero ir apšvietimo projektavimas.

Diled komanda – atlieka profesionalius viešų ir privačių erdvių apšvietimo projektavimus, skaičiavimus bei įgivendinimus. Mūsų darbuotojai yra šios srities profesionalai. Galime sau leisti pasigirti ne vienu įgyvendintu projektu tiek privačiame interjere, tiek viešuosiuose objektuose.

Vienas svarbiausių interjero/eksterjero sprendimų yra tinkamas apšvietimas. Regis, jokių paslapčių čia nėra – įsigyjate patinkančius šviestuvus, juos sumontuojate ir viskas. Tačiau apšvietimas – tai ne tik funkcionalus šviesos srauto paskirstymas. Rinkdamasie šviestuvą Jūs dažniausiai atkreipiate dėmesį į jo stilių, kokias emocijas jam kelia šviestuvo forma ir išgaunami efektai – atspindžiai, šviesos koncentravimas į vieną objektą ar tolygus jos skleidimas patalpoje.

Žmonėms reikalinga šviesa, o ne šviestuvai, todėl siūlome pradėti mąstyti nuo šviesos dizaino ir jos funkcijos. Planuojant apšvietimą, pirmiausiai reikėtų nuspręsti ką ir kurioje vietoje veiksite, kokie keliami apšvietos tikslai ir norimi pasiekti rezultatai, koks baldų ar kitų objektų išdėstymo planas. Žinodami Jūsų poreikius, MES Jums patarsime kiek, kokios formos, galingumo ir dydžio šviestuvų reikės, kokiame aukštyje ir kokiu dažniu juos sumontuoti, kaip sureguliuoti ir paleisti!

Justas@diled.lt
+370 615 28980

Pirmas aukštas

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku