Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: Nedirbame
Šiandien nuo 10 val.

SORTIMENTI

Aukštosios klasės interjere išskirtinės kokybės tekstilės medžiagos suteikia prabangos bei elegancijos pojūtį, kuria komfortišką, bet kartu ir išskirtinai rafinuotą bei unikalią aplinką.

Sortimenti -  interjero tekstilės dizaino studija, turinti daugiau nei 23-ejų metų patirtį.

Mes vykdome visus prabangių viešbučių, biurų, restoranų, ambasadų, laivų ar gyvenamųjų namų interjero projektavimo ir įrengimo etapus - nuo interjero vizijos, iki pilnos techninės bei estetinės realizacijos.Sortimenti priima užsakymus visame pasaulyje.

Prieš 18 metų Lietuvoje pirmieji pradėjome diegti išmaniųjų namų sistemas.

Teikiame visų tipų užuolaidų modeliavimo, siūvimo bei karnizų montavimo paslaugas. Gaminame užuolaidas su pamušalu, žaliuzes, romanetes, roletus, projektorių bei namų kino ekranus, staltieses, lovatieses, baldų apmušalus.Sienų dekoravimui galime pasiūlyti ne tik tapetų iš Europos ar Amerikos, bet ir aukščiausios kokybės sieninių dangų iš akmens, medžio, odos, šilko bei lino. Taip pat salone surasite naujausias kiliminių dangų kolekcijas. Pagal Jūsų individualų užsakymą pagaminsime įvairiausių formų ir dydžių kilimus. Interjero išbaigtumui galime pasiūlyti vienetinius baldus, prideriname bei užsakome šviestuvus.

Esame garsiausių pasaulyje vardų, tokių kaip Silent gliss (Šveicarija), Christian Fishbacher (Italija), Rubelli (Italija), Kobe interior design (Olandija), Clarke & Clarke (Didžioji Britanija), Wind (Belgija), KAI (Didžioji Britanija), Asley Wilde (Didžioji Britanija), Giardini (Italija), Woodnotes (Suomija), IFI (Graikija), Agena (Italija) ir Thibaut (JAV) atstovai Baltijos šalyse. Dirbame su mažmenine ir didmenine prekyba.

Mus rasite baldų ir interjero centro „Domus Galerija 2 aukšte!

sortimenti@icloud.com
+370 685 38911

Salono prekės

Audinių kolekcija

SORTIMENTI

Audinys BENU SPLASH

SORTIMENTI

Kilimas

SORTIMENTI

Tapetai

SORTIMENTI

Kilimas

SORTIMENTI

Kilimas

SORTIMENTI

Pirmas aukštas

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku